Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Film ajánló

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:09 am

kiim írta:

oh igen, TOM HIDDLESTON Film ajánló 2774444739 Film ajánló 2774444739 Az én drága Lokim!! hogy is felejthettem el megemlíteni :)

Írok neked egy privit... Film ajánló 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló EmptyPént. Aug. 24, 2012 6:59 am

LuluDarling írta:

Ugyeee??? Valahogy egyszerűen nagyszerű...én nem vagyok oda a művészfilmekért, Woody Allen stílusa nagyon távol áll tőlem, de ez a film egyszerűen egy mestermű! Hogy őszinte legyek, én Tom Hiddleston miatt néztem meg először, bár elég kis szerepet játsszik benne, de azóta is mindig ott ragadok és végig néztem, mert annyira hanglatos! Film ajánló 2774444739

oh igen, TOM HIDDLESTON Film ajánló 2774444739 Film ajánló 2774444739 Az én drága Lokim!! hogy is felejthettem el megemlíteni :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló EmptyPént. Aug. 24, 2012 6:47 am

kiim írta:

Pont múltkor kapcsoltam az HBO-ra és véletlenül elkaptam a filmet.. Igazából egyből megfogott, habár nem igazán vagyok nagy rajongója Oven Wilsonnak, de valahogy nem is érdekelt, mert annyira jól meg van írva a sztori hogy le tudott kötni :)

Ugyeee??? Valahogy egyszerűen nagyszerű...én nem vagyok oda a művészfilmekért, Woody Allen stílusa nagyon távol áll tőlem, de ez a film egyszerűen egy mestermű! Hogy őszinte legyek, én Tom Hiddleston miatt néztem meg először, bár elég kis szerepet játsszik benne, de azóta is mindig ott ragadok és végig néztem, mert annyira hanglatos! Film ajánló 2774444739
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló EmptyPént. Aug. 24, 2012 4:22 am

Nos, ajánlanék én is egy filmet..habár azt tudni kell hogy filmek terén nagyon furcsa ízlésem van! Film ajánló 1959207375 Általában amiket mások istenítenek, azokat én lehurrogom, jobban szeretem az egyszerűbb kisfilmeket mint az ilyen hálivúdi cukormázas filmeket!

Szóval, mivel hatalmas Tom Hardy rajongó vagyok, így az összes filmje közül egy kimaradt és erre tegnap kerítettem sort.

Stuart: Visszapörgetett élet a film címe, engem nagyon megfogott.. Talán mondhatom hogy a legjobb formáját hozta mind a két főszereplő.

A film leírása:

Amikor Stuart, a hajléktalan alkoholista találkozik Alexander Masters íróval és jótékonysági munkással, valószerűtlen barátság veszi kezdetét. Miközben Masters egyre többet tud meg Stuart erőszakos múltjáról, traumás gyermekkoráról, megkérdezi a férfit, hogy megírhatja-e a történetét. Stuart beleegyezik, de azt javasolja, hogy visszafelé mesélje el az életét, amely így izgalmasabb, mint egy Tom Clancy-regény. Mastersnek bepillanthat egy számára idegen világba, egyre jobban megérti Stuart tetteinek mozgatórugóit. A férfi személyisége és sajátos humorérzéke tragikomikus élt ad történetének.
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló EmptyPént. Aug. 24, 2012 4:17 am

LuluDarling írta:
Nos, itt ajánlhatunk filmeket, amiket láttunk és nagyon megérintettek minket, vagy egyszerűen csak oda vagyunk érte meg vissza...

Nos, én elkezdem...ha szeretnétek egy baromi hangulatos filmet látni, akkor szívből ajánlom az Éjfélkor Párizsban című filmet. Woody Allen rendezte és akárhányszor látom a HBO-n, mindig ott ragadok...a film arról szól, hogy egy férfi elutazik a menyasszonyával Párizsba, de kiderült időközben, hogy baromira nem illenek össze. A férfi álmodozó, visszavágyódik a huszas évek Párizsába...és mit ad Isten, miközben este az utcákat rója, mikor elüti az éjfélt az óra, felveszi őt egy kocsi és hirtelen a húszas években találja magát és az akkori híres művészekkel mulatja át az éjszakát.

Nézzétek meg!!!

Pont múltkor kapcsoltam az HBO-ra és véletlenül elkaptam a filmet.. Igazából egyből megfogott, habár nem igazán vagyok nagy rajongója Oven Wilsonnak, de valahogy nem is érdekelt, mert annyira jól meg van írva a sztori hogy le tudott kötni :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Film ajánló   Film ajánló EmptyHétf. Aug. 20, 2012 6:10 am

Nos, itt ajánlhatunk filmeket, amiket láttunk és nagyon megérintettek minket, vagy egyszerűen csak oda vagyunk érte meg vissza...

Nos, én elkezdem...ha szeretnétek egy baromi hangulatos filmet látni, akkor szívből ajánlom az Éjfélkor Párizsban című filmet. Woody Allen rendezte és akárhányszor látom a HBO-n, mindig ott ragadok...a film arról szól, hogy egy férfi elutazik a menyasszonyával Párizsba, de kiderült időközben, hogy baromira nem illenek össze. A férfi álmodozó, visszavágyódik a huszas évek Párizsába...és mit ad Isten, miközben este az utcákat rója, mikor elüti az éjfélt az óra, felveszi őt egy kocsi és hirtelen a húszas években találja magát és az akkori híres művészekkel mulatja át az éjszakát.

Nézzétek meg!!!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Film ajánló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film ajánló   Film ajánló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Film ajánló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: Off Topikok :: Ajánló-
Ugrás: