Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Üdv a fedélzeten!

Go down 
+2
Grace Benning
LuluDarling
6 posters
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 14, 2012 10:49 pm

Üdv az újaknak és azoknak is akikkel még nem találkoztam :)

Én "garázdálkodom" mikor van időm :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 14, 2012 8:16 pm

Engedjétek meg, hogy én is üdvözöljek minden újonnan csatlakozót. Üdv a fedélzeten! 1001172573 Örülök, hogy terebélyesedik a kis csapat, csak így tovább. :)
Lulu is megjegyezte, eltűntem pár napra, és ilyen még lehet, hogy elő fog fordulni a napokban. Kicsit elfoglalt vagyok, de most jöttem és lecsekkolom mi jót műveltetek mostanság. Üdv a fedélzeten! 283655930
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Little Bird
A Hét Királyság Polgára
A Hét Királyság Polgára
Little Bird


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 13.
Age : 46
Tartózkodási hely : Eger, Magyarország

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 8:29 am

Idézet :

Először is hagy köszöntselek, mint a fórum adminja és meg mell mondjam, nagyon büszke vagyok, hogy ilyen prominens személyiség csatlakozott apró, de annál lelkesebb csapatunkhoz. Üdv a fedélzeten! 283655930
Előre is sok erőt és egészséget kívánok a babához, jómagam is januári vagyok. Üdv a fedélzeten! 3920004554
Én is nagyon szeretem a Sansa - Véreb párost, nagyon furcsa, de annál inkább vonzó a kapcsolatuk, bár ugye én még csak az első két évadot ismerem és a második könyvbe is csak most kezdtem bele.

Még egyszer nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy jól érzed majd magadat köztünk! Üdv a fedélzeten! 1001172573

LOL, a prominens jelzőt cáfolom, csak azért írtam, hogy tudjátok, ki fia borja vagyok :) Kicsit irigyellek, hogy még csak a második könyvnél tartasz, mert olyan jó érzés volt végigolvasni mind az öt kötetet, hogy az hihetetlen. Sansa és a Véreb pedig valóban egy különleges, sokoldalú kapcsolat, de majd meglátod :) És köszönöm, hogy itt lehetek, megyek majd a megfelelő témákhoz kibeszélőzni.
Vissza az elejére Go down
http://www.britsori.blogspot.hu
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 7:08 am

Little Bird írta:
Sziasztok! Farkas Bea vagyok, a Britsori c. brit sorozatos blog alapítója, adminja. 34 éves, házas, két és fél gyerekes (januárban szülöm a harmadik babámat) És nagy Trónok Harca-rajongó Üdv a fedélzeten! 3920004554

Először is hagy köszöntselek, mint a fórum adminja és meg mell mondjam, nagyon büszke vagyok, hogy ilyen prominens személyiség csatlakozott apró, de annál lelkesebb csapatunkhoz. Üdv a fedélzeten! 283655930
Előre is sok erőt és egészséget kívánok a babához, jómagam is januári vagyok. Üdv a fedélzeten! 3920004554
Én is nagyon szeretem a Sansa - Véreb párost, nagyon furcsa, de annál inkább vonzó a kapcsolatuk, bár ugye én még csak az első két évadot ismerem és a második könyvbe is csak most kezdtem bele.

Még egyszer nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy jól érzed majd magadat köztünk! Üdv a fedélzeten! 1001172573
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Little Bird
A Hét Királyság Polgára
A Hét Királyság Polgára
Little Bird


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 13.
Age : 46
Tartózkodási hely : Eger, Magyarország

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Üdvözlet mindenkinek!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 7:03 am

Sziasztok! Farkas Bea vagyok, a Britsori c. brit sorozatos blog alapítója, adminja. 34 éves, házas, két és fél gyerekes (januárban szülöm a harmadik babámat) És nagy Trónok Harca-rajongó Üdv a fedélzeten! 3920004554
Éppen most végeztem az ötödik kötettel is, úgyhogy nagy kibeszélhetnékem támadt, és mit ad isten, admin-társam, Brigi most posztolta a fórum elérhetőségét, úgyhogy le is csaptam a szerencsés alkalomra és csatlakoztam. Akár Beának, akár a nicknevemen is szólíthattok, egyébiránt jóformán mindenki Bubunak szólít, amióta az eszem tudom akár neten, akár a való világban. Szerintem a nicknevem azért elmondja, hogy Sansa-Sandor Clegane shipper vagyok, de ezen kívül szinte az összes karakter közel áll valamiért a szívemhez, kivéve Cersei-t meg Joffrey-t, ez utóbbi kettőt péklapáttal ütném. (Elnézést attól, ha valaki mégis szeretné őket... :D)
Egyelőre ennyi. Lehet kérdezni, szívesen válaszolok és örülök, hogy csatlakozhattam. Üdv a fedélzeten! 37686141
Vissza az elejére Go down
http://www.britsori.blogspot.hu
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:34 am

kiim írta:
..mindenkiben lehet azért találni valamit amiért szeretni lehet. Kivétel Dzsofri, tőle kiráz a hideg affraid

Igen, én úgy szoktam mondani, hogy "égetném"... Üdv a fedélzeten! 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:28 am

LuluDarling írta:
Szia Kiim!

Húúú, köszönet Gabónak azért, hogy ide csábított téged a fórumra! Üdv a fedélzeten! 3668024462 Bár ő eltűnt az elmúlt 1-2 napban...hmmmm...

Nagyon tetszenek a kedvenc karaktereid, én is nagyon szeretem mindegyiküket. Az a jó a Trónok Harcában, hogy rengeteg karaktert lehet szeretni és kedvelni benne. Szeretem ezt a sokszínűséget.

Nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, kívánom, hogy érezd jól magadat köztünk! Üdv a fedélzeten! 1839924927

Inkább én köszönöm neki, már nagyon régóta kerestem egy normális GoT fórumot :)) Igen, a Trónok Harcában én is pont azt szeretem hogy nem az van hogy 3 fő karakter van akit esetleg lehet szeretni, a többi pedig rossz, hanem mindenkiben lehet azért találni valamit amiért szeretni lehet. Kivétel Dzsofri, tőle kiráz a hideg affraid
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:21 am

Szia Kiim!

Húúú, köszönet Gabónak azért, hogy ide csábított téged a fórumra! Üdv a fedélzeten! 3668024462 Bár ő eltűnt az elmúlt 1-2 napban...hmmmm...

Nagyon tetszenek a kedvenc karaktereid, én is nagyon szeretem mindegyiküket. Az a jó a Trónok Harcában, hogy rengeteg karaktert lehet szeretni és kedvelni benne. Szeretem ezt a sokszínűséget.

Nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, kívánom, hogy érezd jól magadat köztünk! Üdv a fedélzeten! 1839924927
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:17 am

Sziasztok! Kiim vagyok, a netes világban így vagyok ismert szóval már egész jól hallgatok is rá :) A fórumot egy Kitten javasolta, aki nem más mint Grace! Üdv a fedélzeten! 37686141 A könyvsorozatot 2 éve fedeztem fel és utána egyből a sorozatot, de bevallom őszintén a könyvekkel még nem igazán volt időm foglalkozni, csak a harmadik feléig jutottam el eddig. Kifejezetten 5 kedvenc karakterem van, Jaqen, Jon Snow, Daenerys, Arya és Tyrion. Ezért is csatlakoztam a Stark és a Targaryen házhoz is, mivel ők állnak a legközelebb a szívemhez! Ennyit rólam, még így is elég hosszú lett! Üdv a fedélzeten! 3668024462
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 11, 2012 7:38 am

Snow Wolf írta:
Lulu! :)

Köszönöm a szívélyes fogadtatást, ezek után biztosan :D
Azt hiszem, megyek, és kicsit garázdálkodom a fórum területen és elszórom a hszeim is :D
Nagy köszönet érte :)

Tessék csak menni, technikai probléma esetén tudom ajánlani a "Segítség" rovatot, vagy mi is szívesen segítünk bármiben. Üdv a fedélzeten! 1001172573
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 11, 2012 7:28 am

Lulu! :)

Köszönöm a szívélyes fogadtatást, ezek után biztosan :D
Azt hiszem, megyek, és kicsit garázdálkodom a fórum területen és elszórom a hszeim is :D
Nagy köszönet érte :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 11, 2012 7:24 am

Snow Wolf írta:
Üdvözletem!
Szép lett a fórum, és remélem hamarosan meg is lesz töltve élettel.
Megragadom az alkalmat és itt szeretném jelezni Lulu, hogy szeretnék a Stark csoportba bekerülni :)

Szia Snow!

Először is nagyon-nagyon örülünk, hogy csatlakoztál hozzánk, remélem, hogy jól érzed majd magadat köztünk és te is segítesz, hogy minél nagyobb élet legyen itt! Üdv a fedélzeten! 3920004554

Ami a Házhoz való tartozást illeti, már intézkedem is! Üdv a fedélzeten! 459759068
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptySzomb. Aug. 11, 2012 7:19 am

Üdvözletem!

Szép lett a fórum, és remélem hamarosan meg is lesz töltve élettel.
Megragadom az alkalmat és itt szeretném jelezni Lulu, hogy szeretnék a Stark csoportba bekerülni :)

Ésésésé… Hétfőn megyek a Sárkányok Táncáért! *.*

Kóbor kis farkas vagyok, és Facebookon láttam a fórumot. A sorozatot fél éve ismerem, és az első néhány oldal után a „rabja” lettem. Mint az az aviból is látszik Jon Snow a kedvencem Szellemmel együtt :) (Ó, mielőtt kimarad, az HBO sorozat is elnyerte a tetszésem, és oda meg vissza vagyok azért is.)

Így elsőre azt hiszem ennyi is elég belőlem :D

Üdv:
Snow
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 6:13 am

Köszi Aleex, írtó aranyos vagy, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk!!! :D Azt hiszem a sori az emberek nagy százalékát elsőre megfogja, és aki nem adja föl a sok-sok család- és név hallatán, azt meg is tartja magának! :D

U. I. Remélem, azért a másik fórumról sem kell téged nélkülöznünk! Mi lenne velünk a mi Hírhozónk nélkül??? affraid :D
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Aleex
Ser - Lovag
Ser - Lovag
Aleex


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 09.
Age : 26
Tartózkodási hely : Qarth

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 1:04 am

Sziasztok! Aleex vagyok, Lulu már ismer egy másik fórumról :D A sorozatot nemrég kezdtem el nézni, sok ismerősöm monda, és olvastam róla mennyire jó sorozat így gondoltam megnézem milyen és rögtön megfogott. Annyira szépen kidolgozott. Fiatalabb vagyok, mint ahány évesek a sorozatot nézik, de nem annyira rettentett el a kis karika lol!
Egyébként nagyon szép lett a fórum Lulu! :bounce:
Vissza az elejére Go down
http://storybynatalie.blogspot.hu/
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 07, 2012 8:52 pm

LuluDarling írta:
Azt hiszem, ezek után inkább nem kérdezem meg, hogy "éééés neked ki a kedveeeeenc?" lol!
Kívánom, hogy érezd jól magadat és segíts felpumpálni képekkel és hozzászólásokkal a fórumot! Előre is köszi! ;)

Nos, fölösleges is volna megkérdezned, elég régóta ismerjük egymás ahhoz, hogy ismerd a bolondériáimat is. :D Különben sem rejtem véka alá a bamba iránt érzett heveny hevületemet. :lol: Csak egy aprócska megjegyzés! Jól láttam, hogy nincs szerelmes smiley? Hogy fogok én így aktívan csöpörészni a bambára? :lol:
Reméljük, hogy beindul a dolog és mind a ketten jól fogjuk itt érezni magunkat. :) Kösz a fórumot. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 07, 2012 8:47 pm

Grace Benning írta:
...Bár Sean Bean már nem szerepel, azért én maradtam a sorozattal. Főleg mert fantasztikus, és másrészt mert Kit Harington egy imádnivaló dupla csokis töltött muffin. Ennyit rólam :)

Szia Grace! (Bár én maradnék a régi, jól beváltnál, ha nem lenne gond... :oops: ) Üdv a fórumon! Azt hiszem, ezek után inkább nem kérdezem meg, hogy "éééés neked ki a kedveeeeenc?" lol!
Kívánom, hogy érezd jól magadat és segíts felpumpálni képekkel és hozzászólásokkal a fórumot! Előre is köszi! ;)
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 07, 2012 8:40 pm

Üdv Mindenkinek. :) Bár úgy nézem még csak Lulunak. Lehet engem nyugodtan Grace-nek szólítani, egész jól megtanultam hallgatni rá az évek során. Két éve Sean Bean miatt kezdtem el nézni a sorozatot és elolvastam a könyveket is. Kivéve az utolsót, de az meg már folyamatban van. Bár Sean Bean már nem szerepel, azért én maradtam a sorozattal. Főleg mert fantasztikus, és másrészt mert Kit Harington egy imádnivaló dupla csokis töltött muffin. Ennyit rólam :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! EmptyKedd Aug. 07, 2012 5:04 am

Új vagy a fórumon? Írj magadról néhány sort, hogy megismerhessünk téged!

Akkor kezdem én. A becsületes nevem Timi, de a Lulut jobban szeretem. 30 éves vagyok, férjezett, örök álmodozó és rajongó. Ez van. :D Ha valakit érdekel még valami, akkor kérdezzetek nyugodtan! ;)
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Üdv a fedélzeten! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv a fedélzeten!   Üdv a fedélzeten! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üdv a fedélzeten!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: Off Topikok :: Üdv a Fedélzeten!-
Ugrás: