Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad a pálya!

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:15 am

Grace Benning írta:

Ugye te arra gyúrsz, hogy feléleszd Mama Tigert, igaz? Szabad a pálya! - Page 2 582349789 Szabad a pálya! - Page 2 4021883561 Nem vagy szívbajos, meg kell hagyni. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867
Jaj ugyan már, tudom, hogy te tudod, hogy én csak szeretetből... Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Szabad a pálya! - Page 2 1672448945
Tudod, mindig azt froclizzuk a legjobban, akit a legjobban szeretünk...hiszen az ember a jó tulajdonságaiért kedvel valakit, de a rosszakért szereti! Szabad a pálya! - Page 2 3684083802
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:13 am

Lulu jó, hogy mondod, csinálsz helyet az aviknak vagy van már?
Mert néha rám jön az agybaj és akkor rászabadulok a képszerkesztőkre, és már kinéztem pár avinak való képet :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:11 am

LuluDarling írta:
.ja, és túlságosan értelmes az arckifejezésem... Szabad a pálya! - Page 2 3668024462

Ugye te arra gyúrsz, hogy feléleszd Mama Tigert, igaz? Szabad a pálya! - Page 2 582349789 Szabad a pálya! - Page 2 4021883561 Nem vagy szívbajos, meg kell hagyni. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:10 am

Grace Benning írta:

Sajnálom, ha csalódást okozok, de nem az van, amire gondolsz. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Kit az életem egyetlen szerelme, úgyhogy te másmilyen okból mászkáltál bele a kedvelt személyek névsorába. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867

Eskü, eszembe sem jutott, hogy, gyengéd érzelmeket táplálnál az irányomban...az még kevésbé, hogy olyanokat, mint KitKat iránt...ahhoz sajnos a hajamban található bodor mennyiség százalékos aránya közel sem elegendő...ja, és túlságosan értelmes az arckifejezésem... Szabad a pálya! - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:05 am

LuluDarling írta:

Ajjjajjj...gyanús vagy te nekem! Szabad a pálya! - Page 2 3668024462

Sajnálom, ha csalódást okozok, de nem az van, amire gondolsz. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Kit az életem egyetlen szerelme, úgyhogy te másmilyen okból mászkáltál bele a kedvelt személyek névsorába. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 6:56 am

Grace Benning írta:

Nem, de azt nem árulom el, hogy akkor miért. Szabad a pálya! - Page 2 1959207375
Ajjjajjj...gyanús vagy te nekem! Szabad a pálya! - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyKedd Aug. 21, 2012 6:40 am

LuluDarling írta:
Aszittem má, hogy ezért szerecccc...

Nem, de azt nem árulom el, hogy akkor miért. Szabad a pálya! - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 9:21 am

Grace Benning írta:

Jajj, de kellemetes humora van az admin asszonyságnak! Szabad a pálya! - Page 2 1549248867

Aszittem má, hogy ezért szerecccc...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 9:19 am

LuluDarling írta:
Hát pedig éppen most terveztem, az érdeklődés hiányára való tekintettel, hogy bezárom... Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Szabad a pálya! - Page 2 1549248867 Szabad a pálya! - Page 2 1959207375 Szabad a pálya! - Page 2 2453078570

Jajj, de kellemetes humora van az admin asszonyságnak! Szabad a pálya! - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 9:12 am

Grace Benning írta:

Ráérsz, nem hajt a tatár. Amíg van Kit Harington topik, én a végtelenségig el tudok molyolni. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867

Hát pedig éppen most terveztem, az érdeklődés hiányára való tekintettel, hogy bezárom... Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Szabad a pálya! - Page 2 1549248867 Szabad a pálya! - Page 2 1959207375 Szabad a pálya! - Page 2 2453078570
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 9:08 am

Gyanúsan sokat időzök én is abban a bizonyos topicban, ez már túúl gyanúús, hajaj....
No, én azt hiszem csak olvasóvá avanzsálok, kezdem úgy érezni, hogy elfáradtam :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 9:07 am

LuluDarling írta:


Huhhh, ti aztán csináljátok itt nekem a munkát! Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Na de ez így van rendjén! A héten majd igyekszem megcsinálni az új topikokat, meg majd már GreyJoy-ékra is rája veszem magamat, csak az elég nagy falat...

Ráérsz, nem hajt a tatár. Amíg van Kit Harington topik, én a végtelenségig el tudok molyolni. Szabad a pálya! - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 8:48 am

Grace Benning írta:
Újabb javaslat tőlem. Talán magáról a mesterről is csinálhatnál egy topikot, Lulu. Végtére is az ő epikus művéről beszélünk itt nap mint nap. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462

Huhhh, ti aztán csináljátok itt nekem a munkát! Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Na de ez így van rendjén! A héten majd igyekszem megcsinálni az új topikokat, meg majd már GreyJoy-ékra is rája veszem magamat, csak az elég nagy falat...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 8:40 am

Újabb javaslat tőlem. Talán magáról a mesterről is csinálhatnál egy topikot, Lulu. Végtére is az ő epikus művéről beszélünk itt nap mint nap. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 7:43 am

kiim írta:

Gondolom ez nekem szól, és már reagáltam rá a másik topikban is, de csak most jutottam úgy géphez, hogy átolvassam, szóval nem azért nem reagáltam mert kb leszarom vagy társai..Sajnálom ha valakinek ezzel elrontottam az élményét, de más fórumokon direkt azért használjuk a Tag-eket, mint pl a spoilert, hogy aki nem olvasta a könyveket, az ne fusson bele. Ráadásul tényleg a topik címe is arról szólt, hogy a karakterek jelene, múltja, jövője...ezért is bátorkodtam akkor leírni úgymond a jövőjét. De még egyszer bocsánat, legközelebb nem fog előfordulni!

Igen, többek között neked is szólt. Először is sajnálom, ha a topik címe félreérthető, én úgy gondoltam, hogy elbeszélgethetünk, fejtegethetünk arról, hogy milyen jövő várhat az adott karakterre, nem pedig konkrétan leírjuk, hogy két könyvvel később ez meg az lesz, mert ugye a csapat fele még a felénél sem tart. Azt pedig láttam, hogy el volt rejtve a spoiler nagy része, de ha írsz elé egy olyan bevezető mondatot, hogy "tudtam, hogy nem szabad megszeretnem a karaktert" és még egy sírós szmájlit pluszban, nos szerintem senki sem olyan retardált, hogy ne tudja, ez mit jelent...
De mondom, semmi baj, csak mostantól figyeljünk oda az ilyesmire. Köszönöm! Szabad a pálya! - Page 2 37686141
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 7:25 am

LuluDarling írta:
Na, egy problémára derült fény a számomra most az elmúlt percekben, amit szeretnék megbeszélni.
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy NE SPOILEREZZÜNK! A karaktereknél ne mondjuk el, hogy XY darab könyv múlva már nem fog élni, vagy az egyes évadok témáinál ne utaljunk a következő évadok történéseire, vagy a következő könyvek történéseire, mert vannak, akik szeretnének úgy élményeket gyűjteni, hogy nem lőnek le nekik minden poént. Kérem, tartsuk ezt tiszteletben. AKI ENNEK ELLENÉRE KOMMENTEL, AZ TÖRLÉSRE KERÜL!

Köszönöm!

Gondolom ez nekem szól, és már reagáltam rá a másik topikban is, de csak most jutottam úgy géphez, hogy átolvassam, szóval nem azért nem reagáltam mert kb leszarom vagy társai..Sajnálom ha valakinek ezzel elrontottam az élményét, de más fórumokon direkt azért használjuk a Tag-eket, mint pl a spoilert, hogy aki nem olvasta a könyveket, az ne fusson bele. Ráadásul tényleg a topik címe is arról szólt, hogy a karakterek jelene, múltja, jövője...ezért is bátorkodtam akkor leírni úgymond a jövőjét. De még egyszer bocsánat, legközelebb nem fog előfordulni!
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 5:52 am

Khm... Jeor Mormont aka Lord Commander Mormont - de imádom ezt a Lord Commander szót! - sem kapott külön topicot. Medvepapa szerintem megérdemelne egyet, és ha kell indokolom is, hogy nekem ő olyan mint Ned Stark, örökbe fogadhatna! xD

ps.: Értelmet ne várjatok tőlem, hosszú munka nap volt ez is xD
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 12:57 am

Grace Benning írta:
Jól látom, hogy Ser Jorah Mormontnak nincs saját topikja? Szabad a pálya! - Page 2 1414958150

Neeeem, határozottan nem látod jól! Szabad a pálya! - Page 2 1959207375
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 9:49 pm

Jól látom, hogy Ser Jorah Mormontnak nincs saját topikja? Szabad a pálya! - Page 2 1414958150
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 6:56 am

Bocs, de most jutottam el ide.
Nem volt szándékos a spoiler csak kicsúszott meggondolatlanul, de javítottam. Amúgy egy jó szabályzat, amiben benne vannak az ilyen tag-ek használata jó lenne.
Tényleg bocs, nem akartam senkinek semmi rosszat, csak eszembe sem jutott, hogy sopilerezem :/
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 4:16 am

LuluDarling írta:

És igen, ahogy írtad, emiatt senkinek nem kell most elmennie, nincsen "örihari", vagy ilyesmi, mostantól remélem, hogy mindenki jobban figyel majd a másikra. Ennyi. Szabad a pálya! - Page 2 1839924927

Keep calm, and love GoT! Szabad a pálya! - Page 2 1839924927
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 3:55 am

Grace Benning írta:
Nem haragszik itt senki senkire, csak lefektetted a szabályokat, amiket talán előbb kellett volna, de most már mindegy. Tudomásul vesszük és kész. Mehet tovább minden a maga medrében, ettől még senkinek sem kell elbújdokolnia. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Ez egy jó banda, megkedveltem mindenkit, szóval remélem, hogy mindenki marad a helyén és folyik tovább a csevegés.

Igen, valamilyen szinten én is hunyó vagyok, de hogy őszinte legyek, bennem fel sem merült az, hogy másban fel sem merül az, hogy az emberek egy része még lényegesen hátrébb tart a történetben, mondjuk a sorozattal egy szinten, hiszen minden bizonnyal olyanok is vannak, akik nem olvassák, csak nézik a sorit.
És igen, ahogy írtad, emiatt senkinek nem kell most elmennie, nincsen "örihari", vagy ilyesmi, mostantól remélem, hogy mindenki jobban figyel majd a másikra. Ennyi. Szabad a pálya! - Page 2 1839924927
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 1:13 am

LuluDarling írta:

Ez egy nagyon szép hozzászólás volt, köszi Gabó! Szabad a pálya! - Page 2 675700275 Egyáltalán már azt is köszönöm, hogy reagáltál rá.

Hát, ha már azok nem reagáltak, akik miatt eredetileg ez a hozzászólás megszületett, gondoltam én azért leírom, amit gondolok. Erről tegnap este is beszéltünk már, de jobbnak találtam, ha itt is leírom. Ha mindenki betartja ezt a kis alapvető szabályt, ez egy nagyon jó kis hely lesz. A sértődésnek, hasonlóknak sincs helye. Nem haragszik itt senki senkire, csak lefektetted a szabályokat, amiket talán előbb kellett volna, de most már mindegy. Tudomásul vesszük és kész. Mehet tovább minden a maga medrében, ettől még senkinek sem kell elbújdokolnia. Szabad a pálya! - Page 2 3668024462 Ez egy jó banda, megkedveltem mindenkit, szóval remélem, hogy mindenki marad a helyén és folyik tovább a csevegés.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 10:21 pm

Grace Benning írta:

Egyetértek. Én ugyan olvastam a könyveket, a legutolsót kivéve, de tisztában vagyok vele, hogy van, aki csak a sorozatot nézi, vagy éppen csak most kezdett neki a könyveknek...

Ez egy nagyon szép hozzászólás volt, köszi Gabó! Szabad a pálya! - Page 2 675700275 Egyáltalán már azt is köszönöm, hogy reagáltál rá.
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 9:09 pm

LuluDarling írta:
Na, egy problémára derült fény a számomra most az elmúlt percekben, amit szeretnék megbeszélni.
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy NE SPOILEREZZÜNK! A karaktereknél ne mondjuk el, hogy XY darab könyv múlva már nem fog élni, vagy az egyes évadok témáinál ne utaljunk a következő évadok történéseire, vagy a következő könyvek történéseire, mert vannak, akik szeretnének úgy élményeket gyűjteni, hogy nem lőnek le nekik minden poént. Kérem, tartsuk ezt tiszteletben. AKI ENNEK ELLENÉRE KOMMENTEL, AZ TÖRLÉSRE KERÜL!

Köszönöm!

Egyetértek. Én ugyan olvastam a könyveket, a legutolsót kivéve, de tisztában vagyok vele, hogy van, aki csak a sorozatot nézi, vagy éppen csak most kezdett neki a könyveknek. Azok, akik már előrébb vannak, velem együtt, lesznek szívesek nem spoilerezni, még elrejtett hozzászólásban sem, mert már abból is lehet sejteni dolgokat. Én sem szeretem, ha lelőnek előre poénokat. Sőt, senki nem szereti. Persze ez egy GoT-tal foglalkozó fórum, de azt gondolom, hogy tekintettel kell lenni azokra, akik még nem rágták végig magukat a könyveken. Az eljövendő titkokat meg lehet beszélni privátban, hogy ne csesszünk ki a többi taggal. Gondoljunk már egymásra egy picit. Ugyanazért a dologért rajongunk, ne rontsuk el egymás örömét, ha lehet. Így is épp elég veszélynek vannak kitéve a neten spoiler szempontjából, legalább itt mi vigyázzunk egy picit egymásra. Szabad a pálya! - Page 2 37686141
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Ajánlott tartalom





Szabad a pálya! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad a pálya!   Szabad a pálya! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabad a pálya!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: