Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Második Évad - Kibeszélősdi

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:52 am

Csajok, majd azt szeretném kérni, hogy ha az adott évadról szóló fórumban vagyunk, akkor a következő évadról ott ne beszéljünk - mondjuk az első évadban a második évadról, és így tovább - mert lehet, hogy valaki nem szeretne Spoilert olvasni, ezért csak olyan topikba megy, ahol nem számít rá. Tehát mondjuk egy második évados topikban ne célozgassunk arra, mi lesz a harmadik könyvben...Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:24 am

Felőlem ebben tökéletesen kiegyezhetünk :D
Spoiler:
Hű, a Sansa-s jelenet, és mikor megmenti a Véreb… olvastam a könyvet tudtam milyen, de még is végig izgultam azt is.
Háá… a Mások…Nekem olyan érzésem volt, mintha a Karib tenger Kalózai kicsit eltévedt volna, de amúgy az is egy érdekes jelenet volt, csak úgy nem igazán esett le a tantusz, hogy most mi is van, mikor a könyvekben mindenki kipurcan akikkel összefutnak… oké nem teljesen, de Sam és a Mások, ott furcsa volt….
Qhorin és Jon párbeszédjei nagyon jók voltak, és az oltásai is :D

Robb, Szürke Szél és Jaime! Imádom azt a jelenetet.

Nekem még Jorah és Dany utolsó jelenetet tetszett nagyon, mikor az aranytányért nézik, hogy abból lehet-e hajót venni :D


A hozzászólást Snow Wolf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 17, 2012 6:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 7:49 pm

Snow Wolf írta:

Hajrá! Én a jövőhéten tartok Maratont XD Komplett két évadot egy vagy két nap alatt XD
Igen, elég gonosz volt vele, de ha nem lett volna nem üt ekkorát maga a jelenet, de azért az is nagy ahogy Jon felpattan mellőle, és totálisan zavarban van xD

Maradjunk annyiban, hogy az öszes Jon-Ygritte jelenet kiváló. Voltak egyébként jelenetek, amik a mai napig a fejemben vannak, holott egyelőre csak egyszer láttam minden részt. Amikor Sansa veszélyben volt, akkor az a kislány olyan zseniálisan játszott, lerágtam érte mind a 10 körmömet. Aztán ott volt Tyrion és Joffrey veszekedése, mind a ketten nagyon kitettek magukért. Brienne és a Királyölő - ez nekem már önmagában öröm. Melisandre szülése! Második Évad - Kibeszélősdi 283655930 "For the night is dark and full of terror!" A végjelenet, mikor jönnek a Mások. Tényleg rengeteg volt. Robb, ahogy ráijeszt Jaime-re. Jon és Halfhand : "You're dumber than you look." vagy valami ilyesmi. Második Évad - Kibeszélősdi 283655930 Tényleg nagyon sok van. Imádtam a második évadot. Számomra az első évad csak az előétel volt, mert én már tudtam, hogy mi vár ránk a következő évadokban. Bár bevallom, a harmadikat várom a legjobban. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 2:02 am

Grace Benning írta:

Jajj, Ygritte nagyon gonosz volt szegény kicsi Jonnal. Második Évad - Kibeszélősdi 283655930 Kedvem támadt újranézni a jeleneteiket.
Hajrá! Én a jövőhéten tartok Maratont XD Komplett két évadot egy vagy két nap alatt XD
Igen, elég gonosz volt vele, de ha nem lett volna nem üt ekkorát maga a jelenet, de azért az is nagy ahogy Jon felpattan mellőle, és totálisan zavarban van xD
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:59 am

Snow Wolf írta:
Ja, az is jó volt. :D A két karakter meg a színészek is nagyon nagyot alakítottak ebben, és öröm volt nézni az egészet. A csúszkálós, fogócskás jeleneteiket, nagyon szerettem, de a reggeli ébredés? Az még egy olyan jelenet mikor az ember sír a röhögéstől.

Jajj, Ygritte nagyon gonosz volt szegény kicsi Jonnal. Második Évad - Kibeszélősdi 283655930 Kedvem támadt újranézni a jeleneteiket.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:41 am

Ja, az is jó volt. :D A két karakter meg a színészek is nagyon nagyot alakítottak ebben, és öröm volt nézni az egészet. A csúszkálós, fogócskás jeleneteiket, nagyon szerettem, de a reggeli ébredés? Az még egy olyan jelenet mikor az ember sír a röhögéstől.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:18 am

Snow Wolf írta:

Hmm.. nekem ilyen nem rémlik, hogy a könyvben lett volna, de nem mondok semmi biztosat, még újra nem olvasom.
Viszont ami még tetszik, hogy Ygritte szépen elrántja és fut mint a nyúl, utána meg mikor Jon ráeszmél, hogy bajban van és ahogy beszól neki Ygritte… az se semmi :D

Nekem sem rémlik, a könyvben nem volt ilyen jelenet.
Arról a jelenetről, mikor Jon üldözi Ygritte-et, Kit azt mondta, hogy mindenkinek azt mesélte, hogy az egészet ő csinálta, de ez nem igaz, mert volt egy pillanat, amikor pokoli jól mozgott Jon, na, az nem ő volt, a többi igen. Második Évad - Kibeszélősdi 1549248867 Tudod, amikor lecsúszik a domboldalon és letarolja Ygritte-et. Na, hogy abból mennyi giftet csináltak a rajongók!
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:11 am

Grace Benning írta:
Snow Wolf írta:
Még korábbi jelenet, mielőtt elfognák Jon-t a Szabadok. Az a beszélgetés, a jégen, mikor Jon a végén már a kardja után nyúl XD

Juhujj, Jon Snow, amint karddal védelmezi a szüzességét. Második Évad - Kibeszélősdi 1549248867 Második Évad - Kibeszélősdi 3668024462 Na, akkor borultam be a fotel alá, szerintem. Nem tudom, hogy ez benne volt-e a forgatókönyvben, vagy saját ötlet Kit részéről, de az évad egyik legviccesebb mozzanata volt.


Hmm.. nekem ilyen nem rémlik, hogy a könyvben lett volna, de nem mondok semmi biztosat, még újra nem olvasom.
Viszont ami még tetszik, hogy Ygritte szépen elrántja és fut mint a nyúl, utána meg mikor Jon ráeszmél, hogy bajban van és ahogy beszól neki Ygritte… az se semmi :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:08 am

Snow Wolf írta:
Még korábbi jelenet, mielőtt elfognák Jon-t a Szabadok. Az a beszélgetés, a jégen, mikor Jon a végén már a kardja után nyúl XD

Juhujj, Jon Snow, amint karddal védelmezi a szüzességét. Második Évad - Kibeszélősdi 1549248867 Második Évad - Kibeszélősdi 3668024462 Na, akkor borultam be a fotel alá, szerintem. Nem tudom, hogy ez benne volt-e a forgatókönyvben, vagy saját ötlet Kit részéről, de az évad egyik legviccesebb mozzanata volt.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:03 am

Grace Benning írta:
Szerintem is. Ezek a parázs viták, piszkálódások remek lehetőséget nyújtottak Rose-nak és Kitnek ahhoz, hogy megmutassák, milyen remek színészek. Én azon is nevettem, mikor Jon mondta Ygritte-nek, hogy úgy néz ki karddal a kezében, mint egy csecsemő a csörgőjével. Az a jelenet nagyon bejött. Ygritte ütögette Jon fejét, aztán egy váratlan mozdulat és Jon visszavágott lehetőségei szerint. Na, az bejött nagyon. Második Évad - Kibeszélősdi 1001172573
Az is hatalmas jelenet volt! Nem tudom kinek volt az ötlete, hogy ezek belekerüljenek, de nagyon köszönöm neki :D
Még korábbi jelenet, mielőtt elfognák Jon-t a Szabadok. Az a beszélgetés, a jégen, mikor Jon a végén már a kardja után nyúl XD
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzer. Aug. 15, 2012 12:54 am

Snow Wolf írta:
Azokat a részeket egyben néztem meg egy barátnőmnél, szerintem a szomszéd házban is hallották a röhögésünket. Ezek a részek voltak szerintem az évad csúcsa, a Fekete víz mellett :D
Az tényleg hatalmas volt, amit ott levágott, azok az arckifejezések, meg a hatalmas vitájuk, mikor ordítottak egymással, és ahogy Ygritte lezárta azt xD És az az arckifejezés, Jon/Kit részéről… xD Változtatások ide vagy oda, hatalmas piros pont, hogy ezek bekerültek :D

(Kíváncsivá tettél.)

Szerintem is. Ezek a parázs viták, piszkálódások remek lehetőséget nyújtottak Rose-nak és Kitnek ahhoz, hogy megmutassák, milyen remek színészek. Én azon is nevettem, mikor Jon mondta Ygritte-nek, hogy úgy néz ki karddal a kezében, mint egy csecsemő a csörgőjével. Az a jelenet nagyon bejött. Ygritte ütögette Jon fejét, aztán egy váratlan mozdulat és Jon visszavágott lehetőségei szerint. Na, az bejött nagyon. Második Évad - Kibeszélősdi 1001172573
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:56 pm

Azokat a részeket egyben néztem meg egy barátnőmnél, szerintem a szomszéd házban is hallották a röhögésünket. Ezek a részek voltak szerintem az évad csúcsa, a Fekete víz mellett :D
Az tényleg hatalmas volt, amit ott levágott, azok az arckifejezések, meg a hatalmas vitájuk, mikor ordítottak egymással, és ahogy Ygritte lezárta azt xD És az az arckifejezés, Jon/Kit részéről… xD Változtatások ide vagy oda, hatalmas piros pont, hogy ezek bekerültek :D

(Kíváncsivá tettél.)
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:29 pm

Snow Wolf írta:
[size=7]Ha már itt vagyunk, akkor kérdezek is valamit, neked hogy tetszett az a jelenet mikor a léc és a tojás volt a téma? Én nagyon szakadtam a röhögéstől elős körben majdnem beborultam az asztal alá xD

Én is nemsokára elkezdem a Sárkányok Táncát. Ha a saját regényem írását végre befejezem. :) Aztán majd dumcsizunk arról is. :)
Ja, a "stone and balls" probléma? Hát, vinnyogtam a röhögéstől. Szó szerint. A könnyem csorgott. Nem is Rose szavai nevettetek meg, hanem inkább Kit reakciói ezekre a beszólásokra. Azok az arckifejezések! Borultam. Második Évad - Kibeszélősdi 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 14, 2012 10:35 pm

Hmm… Kiolvasom a sárkányok Táncát és Újra olvasom az első hármat megint… nagyon nem rémlett Ygritt a második végéről :/ De most, hogy mondod már beugrott.

Grace, nekem nem kevés fenntartásom volt, és van is, de neked kell igazat adnom ezzel a sorozattal kapcsolatban. Olyan jóra sikeredett, hogy egyszerűen élvezhető az egész. Első nézésnél voltak problémáim, hogy most mi is van akkor, de másodjára, már csak ültem és a képernyőre „tapadtam”.
Tehát tényleg megállja az egész a helyét… és igazad van, hogy el is kell vonatkoztatni….

Rose Leslie. Láttam vele egy interjút a második évad előtt, elősnek kerekedtek a szemeim, hogy mivan? Aztán ahogy végig játszotta az évadot?! Nem szabad első benyomás alapján ítélni, ő legalább is nagyon erősítette ezt a szabályt.

Ha már itt vagyunk, akkor kérdezek is valamit, neked hogy tetszett az a jelenet mikor a léc és a tojás volt a téma? Én nagyon szakadtam a röhögéstől elős körben majdnem beborultam az asztal alá xD
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 14, 2012 8:38 pm

Én akkor kezdtem el a könyveket olvasni, mikor 2010-ben megtudtam, hogy Sean Bean szerepelni fog a belőlük készült sorozatban. Tehát azelőtt nem ismertem Martin alkotását. Viszont megszerettem. Ettől függetlenül külön kezelem a sorozatot és igyekszem nem belekeverni a könyvet a dologba. Az első évadban nagyon kevés eltérés volt, ott még könnyű volt párhuzamot vonni, de a második évad erősen elhúzott a könyvtől. Sok mindenben. Voltak dolgok, amik azért nekem sem tetszettek. Például amit te is mondasz, Snow Wolf, hogy Rose-t minek annyit szerepeltetni. Második Évad - Kibeszélősdi 2929927847 Csak egy ribi, nem is különleges a történet szempontjából. Bár ki tudja, lehet,hogy pont azért szerepel annyit, mert a későbbiekben fontos feladat jut majd neki. Sose lehet tudni. Egyébként Ygritte igenis megjelenik a második könyv végén, tehát én nem csodálkoztam, hogy a sorozatban még egy kicsit előrébb is hozták az érkezését. Remek karakter és Rose Leslie abszolút zseniális. Kittel szerintem nagyon jó párost alkotnak. Én úgy vagyok vele, hogy a kisebb-nagyobb változtatások engem nem zavarnak, amíg a sorozat leköt, izgalmas és van értelme. Amíg a lényeg ugyanaz, mint a könyvekben, engem nem érdekel, mit változtatnak. Második Évad - Kibeszélősdi 464751818
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 12, 2012 2:08 am

Ez tény, amit írsz. A sorozat azért önállóan is helyt áll, de még is azt mondom, kell hozzá a könyv is :D Ez lehet ellentmondás, de hát, na, én a könyvet ismertem meg elsőnek :D
Viszont ami hatalmas pozitívum nekem, azok az izlandi helyszínek! :LL:
Az a táj valami eszméletlenül gyönyörű, és most aztán még jobban szeretnék oda ellátogatni, mint korábban. Nagyon örülök annak, hogy elutaztak oda, és ott forgattak és nem bluebox-ban.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyVas. Aug. 12, 2012 1:54 am

Húúúú, hát én még nem olvastam a második részt könyvben, ezért nem látok meg olyan hiányosságokat, hogy ez vagy az kimaradt, nem oda kellett volna, stb., így csak azt tudom mondani, hogy szerintem tökéletes volt az évad, nem kicsit dolgoztatta meg az agyamat a sok új szereplő, akit arcról és családról be kellett tudni azonosítani. Második Évad - Kibeszélősdi 3668024462
De itt érzi az ember, hogy az első évad még csak olyan volt, mint a "Végzet Előszele"...ahogyan egyre több szereplő, család és hadsereg jön be a képbe, így látja csak az ember, hogy milyen nagyszabású is ez az egész történet, és szerintem a filmben is nagyon jól adtak vissza mindent.
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptySzomb. Aug. 11, 2012 11:19 pm

Én az elején tartottam a második évadtól, pláne mikor megmutatták kik is lesznek benne és Ygrittenél csak kerekedett a szemem, hogy emlékeim szerint ő csak a harmadik könyvben tűnik fel. (A második évad kezdetén kezdtem el a negyedik könyvet) így pár percig csak értetlenkedtem, hogy akkor most a késztők kihagyják a második könyvet, amit meg is értenék, mert az eleje nem valami eseménydús, de, hogy a Fekete vizet is kihagynák? Így némi fenntartással, vegyes izgalommal vártam ezt az évadot, és nem csalódtam benne.
Igaz, ugyan, hogy sok minden hiányzik belőle, sok dolgot előre hoztak a harmadik könyvből, de a Fekete vízi csata?! Tipikusan az az élmény, mikor a monitor elé vagy kövülve és nyüszítesz, hogy mégegyszermégegyszer!
Jon és Ygritte párosa hatalmas volt szintén, nem egyszer kellett a billentyűzetre rácsapnom, hogy megállítsam a képet és kiröhögjem magamat a lány oltásain. Nagyon eltalálták rá a színésznőt, és rögtön meg is kedveltem a játékát.
Két dolog volt, ami nem tetszett, egy Theon kapott egy olyan jelenetet ami Robbé és lényeges a harmadik könyvben! Kettő a Véreb mikor elmegy, nem énekelteti meg Sansat….
És egy dolog, amit nem értettem Rose az örömlány minek kapott ennyi screentime-ot? A Kisujjal való bőgős jelenetének mi értelme van? Jó persze, azt értem, hogy végig nézett valami, ami borzalmas élmény lehetett, de nem érzem, úgy, hogy az ő sírós jelenete szerves része lenne az egésznek…. más vélemény?

Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 07, 2012 9:04 pm

Azon ritka egyedek közé tartozom, akik elégedettek voltak a második évaddal. Igen, nagyban eltértek a könyvtől, és volt benne pár suta megoldás, de azt gondolom, hogy műfajilag is összeegyeztethetetlen a sorozat és a könyv. Egy sorozatnak, egy televíziós produkciónak egészen másfajta eszközökre van szüksége, hogy megfogja a nézőket, mint egy könyvnek, hogy megtartsa az olvasóit. Két totálisan külön műfaj. A sorozat a könyvekre épül, azokból táplálkozik, de nem feltétlenül követi szolgai hűséggel és én ezt nem is várom el. Sokan elégedetlenek voltak azzal, ahogy Jon Snow karakterével bántak a készítők. Nos, valóban volt több suta megoldás vele kapcsolatban, de Kit Harington mostanra zseniális színésszé nőtte ki magát, rá senkinek nem lehet panasza. Azt gondolom, hogy amíg Martin ott van a stábban, addig végzetes hibákat nem követhetnek el, hiszen Martin óvja a "gyermekét". Én szerintem méltó a sorozat a könyvekhez, és nagy izgalommal várom a harmadik évadot. Arya és Tywin kettőse bár bizarr volt, szépen megmutatta, milyen jó színészek is ők. Ugyanez vonatkozott ebben az évben ismét Tyrionra és Joffrey-ra. Kit Harington és Rose Leslie pedig tőlem megkapták az idén a legszórakoztatóbb párosnak járó elismerést. :lol:
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 07, 2012 5:49 am

Milyennek találtátok a második évadot? Melyek voltak a kedvenc momentumaitok?
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Második Évad - Kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Évad - Kibeszélősdi   Második Évad - Kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második Évad - Kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A sorozat :: Második Évad-
Ugrás: