Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hírek a harmadik évadról

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyHétf. Szept. 10, 2012 2:24 am

LuluDarling írta:
Köszi Kiim! Annyira kíváncsi vagyok már a harmadik évadra!

Én iiiiis! Olyan nehéz kivárni.. és a legrosszabb az egészben hogy megint ennyit várunk aztán kapunk majd 10 epizódot, és utána megint csak várnunk kell majdnem egy évet! Hírek a harmadik évadról 4275180569
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:32 am

Köszi Kiim! Annyira kíváncsi vagyok már a harmadik évadra!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 9:59 pm

Egy csokorba gyűjtve az újoncok! :)
Hírek a harmadik évadról 38130843753447295512415
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptySzomb. Aug. 25, 2012 3:54 am

LuluDarling írta:

Clive Russell (Sherlock Holmes) - Ser Brynden Tully (a Fekete Hal): Catelyn Stark nagybátyja

Uhh, Blackfishre már nagyon kíváncsi leszek!! :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptySzomb. Aug. 25, 2012 3:04 am

Ha minden igaz...

Az összes új szereplő:


Clive Russell (Sherlock Holmes) - Ser Brynden Tully (a Fekete Hal): Catelyn Stark nagybátyja
Tobias Menzies (Róma) - Edmure Tully: Catelyn Stark öccse, a Tully ház örököse
Mackenzie Crook (BBC The Office, Karib-tenger kalózai) – Orell a vadak közül
Richard Dormer (Jump) - Beric Dondarrion: a Lobogó Nélküli Testvériség vezetője, képzett lovag. Az első évadban már láthattuk egy nevesített statisztaként, ezek szerint most újra castingolják.
Nathalie Emannuel (Hollyoakes) – Missandei, rabszolgagyermek
Kerry Ingram – Stannis Baratheon lánya, Shireen.
Tara Fitzgerald (Sirens) - Lady Selyse Florent: Stannis Baratheon felesége
Paul Kaye (Match Point) - Myri Thoros: egy vörös pap, aki ugyanazt a vallást követi, mint Melisandre
Thomas Brodie-Sangster (Phineas and Ferb) és Ellie Kendrick - Jojen és Meera Reed: egy tinédzser testvérpár, akik sokat tudnak néhány természetfelettinek tűnő dologról
Kristofer Hivju (The Thing) - Óriásvész Tormund: a vadak egy kemény harcosa
Philip McGinley (Prometheus) – Anguy, íjász
Anton Lesser (The Hour) – ex-mester Oyburn
Diana Rigg – Margaery Tyrell nagyanyja, a Töviskirálynő

Plusz: A közelmúltban lepte el az internetet az a hír, miszerint a Misfits című brit sorozat Simonját alakító Iwan Rheon is szerepet kapott a közönségkedvenc Trónok harca szériában.

A színész ügynökségének oldalán lehetett észrevenni egy változást, pontosabban Iwan adatlapján, ahol megjelentették a Game of Thrones-t, amiben egy bizonyos „fiút” alakíthat. Már nagyban mennek a találgatások, hogy ki is lehet ez a „fiú”, akiről a legtöbben azt feltételezik, hogy ő játszhatja el Havas Ramsay-t (Ramsay Snow) Roose Bolton törvénytelen gyermekét.

Az új karakterek listája után pedig más nem is jöhetne, mint az, hogy az új évad érkezésének az ideje: 2013. március 31.

És a forgatási helyszínekről:

A közelmúltban elkezdődtek a forgatási munkálatok Észak-Írországban, amely helyszínről kiderült, hogy a jelenetek 80 százalékát itt veszik fel.

Marokkóban, Izlandon és Horvátországban pedig csak azokat a pillanatokat veszik majd fel, amelyeket az írországi helyszínek nem tesznek lehetővé. Az is kiderült, hogy a stábtagok nagyjából 140 napot töltenek majd filmezéssel, azonban jelenleg az időjárás és a nagy esőzések hátráltatják a munkálatokat. A most következő színfalak mögötti riportban a Brienne-t játszó Gwendoline Christie és a Jamie Lannistert alakító Nikolaj Coster-Waldau is feltűnik. A harmadik évad 2013. március 31-én kezdődik majd az HBO műsorán.
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyHétf. Aug. 20, 2012 3:21 am

Újabb két szereplővel bővülünk!
Kraznys rabszolga-kereskedő(Dan Hildebrand, balra) és Prendahl a Viharvarjak kapitánya(Ramon Tikaram, jobbra)!
Hírek a harmadik évadról G9dd2qkgl2jfviag93os


Update: úgy látszik ma a mi napunk van, egy még újabb hír! Meg van Daario Naharis(Ed Skrein, a képen balra) és Szürke féreg(Jacob Anderson, jobb) is! :)
Hírek a harmadik évadról 7aq9ipdnmnu67wyvuled


Esküszöm, a GoT az első olyan sorozat, ahol a casting szinte tényleg teljesen követi az elvárásaimat a színészeket illetően! Uhh alig várom máááár a harmadik évadot! Hírek a harmadik évadról 283655930 Hírek a harmadik évadról 283655930
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:50 am

Grace Benning írta:
Wow, most már én is látom a képet! Ez a színész már most tetszik nekem, bár korábban még nem láttam semmiben. Isten Mance lesz, és nagyon várom már, hogy mit fog alkotni Kittel. Hírek a harmadik évadról 283655930 Ő egy fontos figura. Komolyan mondom, én nagyon szeretem, ahogy ezek castingolnak. Egy büdös szavam se lehet rájuk, igazán kitesznek magukért ebből a szempontból is. Na jó, mondjuk Martin mindig ott tartja az orrát és nézelődik, hogy mi van.

És ezért hatalmas hála a stábnak és Martinnak is! Hírek a harmadik évadról 283655930
Öröm lesz nézni, és kín lesz kivárni, a következő részt.... xD
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:44 am

Wow, most már én is látom a képet! Ez a színész már most tetszik nekem, bár korábban még nem láttam semmiben. Isten Mance lesz, és nagyon várom már, hogy mit fog alkotni Kittel. Hírek a harmadik évadról 283655930 Ő egy fontos figura. Komolyan mondom, én nagyon szeretem, ahogy ezek castingolnak. Egy büdös szavam se lehet rájuk, igazán kitesznek magukért ebből a szempontból is. Na jó, mondjuk Martin mindig ott tartja az orrát és nézelődik, hogy mi van.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:41 am

*Próbál nem felkiáltani örömében.*
Ez a nap híre most nekem. Ciaran, nagyon jó volt a Rómában nekem, legalább is nagyon tetszett, így kifejezetten örülök, hogy ő viszi el Mance karakterét :)
Várom már a Jon-al közös jeleneteiket… Különösen a sátras beszélgetésüket :D
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:35 am

Grace Benning írta:
Nem, sajnos most sem látom. Nekem is el kellett bíbelődnöm reggel, mire be tudtam illeszteni azt a képet Kitről. :) A kephost-ról sikerült, máshonnan nem.

ejj! Hírek a harmadik évadról 1103666132 Most átraktam képhostra, remélem ezzel már tényleg működik! Nem értem miért szarakodik egy-két képfeltöltő! Hírek a harmadik évadról 2929927847
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:31 am

Nem, sajnos most sem látom. Nekem is el kellett bíbelődnöm reggel, mire be tudtam illeszteni azt a képet Kitről. :) A kephost-ról sikerült, máshonnan nem.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:27 am

Grace Benning írta:

Akkor tudom kit fog játszani, de a kép sajnos nem látszik. "Only admins... blablalba" Próbáld meg a kephostot. :)

Na megváltoztattam, remélem most már látszani fog! :)
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:24 am

kiim írta:
Új színész a láthatáron! A Falon túli király szerepében Ciarán Hinds fog feltűnni, aki a falat fogja ostromolni, ellene pedig Jon Snow fog menni!
Ő lenne az:

Akkor tudom kit fog játszani, de a kép sajnos nem látszik. "Only admins... blablalba" Próbáld meg a kephostot. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:22 am

Új színész a láthatáron! A Falon túli király szerepében Ciarán Hinds fog feltűnni, aki a falat fogja ostromolni, ellene pedig Jon Snow fog menni!
Ő lenne az:
Hírek a harmadik évadról 74qobxd2s1dzw09q78k1


A hozzászólást kiim összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 17, 2012 4:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 7:34 pm

Köszi a híreket, kiim! Ezek szerint te jól tájékozottabb vagy, mint én. Hírek a harmadik évadról 459759068 Mondjuk mostanában nem is volt időm, erőm keresgélni. Örülök, hogy már készülnek. Alig várom a jövő áprilist. Zseniális lesz a harmadik évad. Hírek a harmadik évadról 283655930
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptySzer. Aug. 15, 2012 6:07 am

Én annyit tudok a harmadik évadról, hogy forgatni már forgatják. Egy-két képet már megosztottak a nagyérdeművel, vagy inkább a kedves paparazzi haverok tették elérhetővé :D A forgatási helyszíneknél annyi változás történt hogy bevették még Marokkót mert ott fogják forgatni a Daenerys-hez köthető részeket, mert elvileg ebben az évadban nagyobb hangsúlyt kap végre az ő vonala is :) Mit is olvastam még.. őő igen, Martin nagyon titokzatos módon utalt arra hogy kik lesznek az új szereplők, mert nem biztos hogy az összeset behozza akiket mi várnánk a könyv miatt.


Állítólag több éjszakai jelenetet is vettek már fel, plusz Cat Taylor ki tweetelte hogy a forgatási héten eddig csak 3-an "haltak" meg :)
Színész ügyileg, eddig nem megerősítetten Noah Taylor és Burn Gorman is csatlakozik a GoT-hoz :)
Szóval, eddig ennyit tudok mondani Hírek a harmadik évadról 3920004554

Oh és itt egy kép egy forgatási helyszínről :
Hírek a harmadik évadról Tumblr_m8iq16cXLv1r9h4heo1_500
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:31 am

LuluDarling írta:
Csajok, tud valaki valamit az új évadról?

Sajnos nem tudok egyelőre semmit. Úgy gondolom, hogy az előkészületek már biztosan megkezdődtek. Table reads, etc. De a konkrét forgatás szerintem még várat magára. Kitnek egy hónapja tört el a bokája, még két mire megszabadulhat a járógipsztől. Gondolom azt is megvárják, amíg egy kicsit regenerálódik a szentem. Mondjuk az ő története abszolút különáll a többiekétől. Azt akár kezdhetik később is, és addig forgatnak a többiekkel ahol akarnak.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:25 am

Csajok, tud valaki valamit az új évadról?
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról EmptyKedd Aug. 07, 2012 5:49 am

Nos, mi csak várunk és várunk...tudjátok pillanatnyilag hogy áll a forgatás?
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hírek a harmadik évadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a harmadik évadról   Hírek a harmadik évadról Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hírek a harmadik évadról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A sorozat :: Harmadik Évad-
Ugrás: