Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Arya Stark

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arya Stark   Arya Stark EmptyHétf. Aug. 20, 2012 5:38 am

Első pillanattól kezdve nagyon is szimpatikus volt a karaktere. Valóban több esélye lenne, ha fiú lett volna, de így is bámulatos, ahogy elboldogul. Imádom a benne lévő kitartást, hogy nem adja fel, bármekkora pofonokat is kap az élettől. Ugyanakkor benne van a félelem és a félsz is, de mindet megtesz, hogy ezt legyőzhesse. Sorsára és útjára nagyon kíváncsi vagyok, biztos vagyok benne, hogy sokra fogja még vinni. Okos és ügyes, simulékony a természete, képes arra, hogy felismerje, a helyzetet mikor kell csendben maradnia és szürke kisegérnek lennie, és mikor kell úgy vicsorognia, mint egy farkasnak.
Nagyon remélem, hogy az ő útja nem fog egy csapásra véget érni valamelyik eljövendő kötetnek a végén.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arya Stark   Arya Stark EmptyVas. Aug. 19, 2012 9:55 pm

Ha fiúnak született volna, valóban több esélye volna. Más megítélésben részesülne, de ettől függetlenül, korát és nemét meghazudtolóan bátor, egyenesen és okos. Ami vele történik, az mindig izgalmas. Nagyon kíváncsi vagyok az ő sorsára, mert igazán érdekesen alakul. Messzire jut ez a pici lány, és mindig túlél, vagy a szerencsének, vagy az eszének köszönhetően. A könyvben és a sorozatban egyaránt szimpatikus, szerethető karakter. Bár bevallom, az ő karaktere is jobb volt a második könyvben, mint az évadban. Sok mindent kihagytak a sorozatból, ami pedig fontos lett volna a jellemfejlődése szempontjából. Néha a szívem majd megszakadt érte, szó szerint bőgtem miatta. A sorozatban is jó volt, de másfelé vitték el a karakterét ezzel a Tywin-Arya szállal. Ez is érdekes volt persze, főleg a színészi játék miatt, de azért picit sajnáltam, hogy nem úgy alakult, ahogy Martin azt eredetileg megírta. Ezért igyekszem én két külön dolognak venni a sorit, meg a könyvszériát. Arya Stark 1959207375
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Arya Stark   Arya Stark EmptyKedd Aug. 07, 2012 12:03 am

Arya, aki azt kívánja, bárcsak fiúnak született volna...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arya Stark   Arya Stark Empty

Vissza az elejére Go down
 
Arya Stark
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A karakterek - múltjuk, jelenük és jövőjük-
Ugrás: