Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új sablon - vélemény kéretik!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:25 am

kiim írta:

Gyors pótoltam a hiányosságot, csak igazából ma kezdtem el elmerülni a fórumban, és valahogy az a topik kimaradt :)

Semmi baj, tudom én, hogy nagyon sok így egyszerre a fórum, ezért próbálok segíteni az újaknak, terelgetni őket. Nagyon köszi, hogy írtál magadról! Új sablon - vélemény kéretik! 675700275
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 6:20 am

LuluDarling írta:

Kiim, megtennéd, hogy írsz magadról néhány szót az "Üdv a fedélzeten!" rovatba? Előre is köszi! Új sablon - vélemény kéretik! 37686141

Gyors pótoltam a hiányosságot, csak igazából ma kezdtem el elmerülni a fórumban, és valahogy az a topik kimaradt :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 4:53 am

kiim írta:


Habár én még teljesen új vagyok itt, de nagyon örülnék ha Jaqenről is lehetne csacsogni valahol :)

Igen, már én is gondoltam rá, mert én is nagyon bírom, azonnal készítem is a topikot! Új sablon - vélemény kéretik! 464751818
Kiim, megtennéd, hogy írsz magadról néhány szót az "Üdv a fedélzeten!" rovatba? Előre is köszi! Új sablon - vélemény kéretik! 37686141
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyHétf. Aug. 13, 2012 1:18 am

LuluDarling írta:
Na, jókor hozom létre ezt a topikot, de gondoltam ezt arra is lehet használni, hogy megbeszéljük az ügyes-bajos dolgainkat...

Éppen egy kérdésem lenne: Szerintetek van értelme külön topikot csinálni ugyanígy a Greyjoy és esetleg még a Tully háznak? Vagy elég ez a főszereplő 4 ház?

A másik pedig, meséltem Gabónak, hogy tervezek egy olyan nagy témát létrehozni - ha hozzájutok - hogy benne legyenek a házakhoz nem tartozó karakterek, akik nem ház tagok, mint pölö A Véreb, Brienne, Jaqen, stb.

Vélemény?

Habár én még teljesen új vagyok itt, de nagyon örülnék ha Jaqenről is lehetne csacsogni valahol :)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptySzomb. Aug. 11, 2012 5:38 am

Grace Benning írta:

Szerintem a Greyjoy háznak van értelme topikot csinálni. Aflie Allen legalábbis megérdemelne egyet.
Azon kívül én díjaznám, ha mondjuk Melisandre-ról és Brienne-ről is tudnék fecsegni. Őket ugyanis nagyon szeretem. :)

Okés, akkor majd a Greyjoy ház el fog készülni, egyébként meg rájöttem, nem a Tullykat akarta még írni, hanem a Tyrell-eket, a Viráglovagot, meg a húgát, Margaeryt - ha jól írom - mert gondolom, nekik, az ő házuknak azért még lesz része a nagy kavarásnak...

Melisandre-ról sajnos azt sem tudom, hogy ki... Új sablon - vélemény kéretik! 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyPént. Aug. 10, 2012 10:06 am

LuluDarling írta:
Na, jókor hozom létre ezt a topikot, de gondoltam ezt arra is lehet használni, hogy megbeszéljük az ügyes-bajos dolgainkat...

Éppen egy kérdésem lenne: Szerintetek van értelme külön topikot csinálni ugyanígy a Greyjoy és esetleg még a Tully háznak? Vagy elég ez a főszereplő 4 ház?

A másik pedig, meséltem Gabónak, hogy tervezek egy olyan nagy témát létrehozni - ha hozzájutok - hogy benne legyenek a házakhoz nem tartozó karakterek, akik nem ház tagok, mint pölö A Véreb, Brienne, Jaqen, stb.

Vélemény?

Szerintem a Greyjoy háznak van értelme topikot csinálni. Aflie Allen legalábbis megérdemelne egyet.
Azon kívül én díjaznám, ha mondjuk Melisandre-ról és Brienne-ről is tudnék fecsegni. Őket ugyanis nagyon szeretem. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 10:34 pm

Na, jókor hozom létre ezt a topikot, de gondoltam ezt arra is lehet használni, hogy megbeszéljük az ügyes-bajos dolgainkat...

Éppen egy kérdésem lenne: Szerintetek van értelme külön topikot csinálni ugyanígy a Greyjoy és esetleg még a Tully háznak? Vagy elég ez a főszereplő 4 ház?

A másik pedig, meséltem Gabónak, hogy tervezek egy olyan nagy témát létrehozni - ha hozzájutok - hogy benne legyenek a házakhoz nem tartozó karakterek, akik nem ház tagok, mint pölö A Véreb, Brienne, Jaqen, stb.

Vélemény?
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Új sablon - vélemény kéretik! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új sablon - vélemény kéretik!   Új sablon - vélemény kéretik! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új sablon - vélemény kéretik!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: