Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bánataink :(

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyKedd Okt. 16, 2012 5:45 am

Na megint kiélem a szabad perceimet egy kis fórumozással! :)) Abban biztos vagyok, ha beindul a harmadik évad felpezsdül az élet, én már mondjuk most is azon gondolkodom hogy vajon melyik jelenetek fognak kimaradni, vagy ezt és ezt hogy fogják megvalósítani. Igazából már tűkön ülök és próbálok betelni az ilyen kis apró spoilerekkel, de még nagyon messze van 2013.. Bánataink :( 2109136891 Mindenesetre azért én mindennap felnézek ide, hacsak egy pár percre is :)
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Okt. 13, 2012 11:03 pm

Reménykedem benne. :D
Remélem, most több forgatási képet szivárogtatnak ki, nagyon kíváncsi vagyok már :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Okt. 13, 2012 9:37 pm

kiim írta:
Na végre van egy kis időm hogy gép előtt üljek, erre nincs itt senki?! Bánataink :( 2109136891 Merre vagytok lánykák? :)
Azt kell, hogy mondjam elnéptelenedett a fórum...Nem tudom, hogy miért. Én még próbálkoztam egy ideig, tettem fel képeket, de aztán sehonnan nem jött semmi válasz...igazából abban reménykedek, hogy ha majd bejön a harmadik évad, újra beindul a szekér. Na persze hol van az még. Talán már akkor nagyobb lesz a zsongás, ha jönnek a forgatási képek, ilyesmi...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:02 am

Na végre van egy kis időm hogy gép előtt üljek, erre nincs itt senki?! Bánataink :( 2109136891 Merre vagytok lánykák? :)
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Szept. 07, 2012 7:35 am

LuluDarling írta:
Tegnap elmentem az Árkádba, mert most vasárnapig ilyen kuponos napok vannak és a Libriben 20%-os engedménnyel lehet kuponnal vásárolni, gondoltam jól jön, mert meg szeretném venni a Kardok Viharát...erre 2 Libri is van ott, egyikben sem volt, közölték velem, hogy hiánycikk a 2. és a 3. rész, újra ki fogják adni...baromi jó lesz, ha valami másik kiadást csinálnak, úgyhogy gyorsan a nyakamba veszem majd a várost és keresek magamnak egy példányt...
De azért ki akartam használni az akciót, úgyhogy megvettem a Varjak Lakomáját...3.000 helyett 2.500-öt fizettem, úgyhogy jó volt. Bánataink :( 459759068
Gratu!
Akkor startra készen figyelek majd én is :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Szept. 07, 2012 5:34 am

Tegnap elmentem az Árkádba, mert most vasárnapig ilyen kuponos napok vannak és a Libriben 20%-os engedménnyel lehet kuponnal vásárolni, gondoltam jól jön, mert meg szeretném venni a Kardok Viharát...erre 2 Libri is van ott, egyikben sem volt, közölték velem, hogy hiánycikk a 2. és a 3. rész, újra ki fogják adni...baromi jó lesz, ha valami másik kiadást csinálnak, úgyhogy gyorsan a nyakamba veszem majd a várost és keresek magamnak egy példányt...
De azért ki akartam használni az akciót, úgyhogy megvettem a Varjak Lakomáját...3.000 helyett 2.500-öt fizettem, úgyhogy jó volt. Bánataink :( 459759068
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 9:30 pm

LuluDarling írta:


Kiim...te most nagyon...NAGYON rossz kislány voltál!!! Evil or Very Mad Ezért most kimaradsz egy dobásból! Bánataink :( 3668024462

Tudom..tudom.. Bánataink :( 2929927847 Többé nem fog előfordulni! -legalábbis remélem Bánataink :( 1959207375
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:46 am

Internet problémákkal küzdök, és a hét végéig úgy fest nem fog megoldódni, így én kis időre ki lettem vonva a fórumról :/
telefonról nehéz feljönni.... :/
Bánataink :( 1839924927
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 9:01 am

kiim írta:
Oh uram..vétkeztem! Gyónnom kell..Ma nem bírtam tovább, és beleolvastam a Sárkányok táncába.. Bánataink :( 2109136891 Világprobléma, tudom.. Bánataink :( 1959207375 de most lelki ismeretfurdalásom van.. ráadásul egy csomó spoilert is elolvastam.. Bánataink :( 1546314572

Kiim...te most nagyon...NAGYON rossz kislány voltál!!! Evil or Very Mad Ezért most kimaradsz egy dobásból! Bánataink :( 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 8:46 am

Oh uram..vétkeztem! Gyónnom kell..Ma nem bírtam tovább, és beleolvastam a Sárkányok táncába.. Bánataink :( 2109136891 Világprobléma, tudom.. Bánataink :( 1959207375 de most lelki ismeretfurdalásom van.. ráadásul egy csomó spoilert is elolvastam.. Bánataink :( 1546314572
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 7:59 am

Grace Benning írta:

Én arra vártam, mikor jön valaki. Szombat este nem tudtam itt lenni, azt hittem vasárnap reggelre lesz egy csomó hsz, erre semmi, jóformán. Bánataink :( 3776594545
Hát...akkor ne csak várjuk a többiek hozzászólásait, hanem mi magunk csináljunk! És ne csak egy-két bizonyos topikba járkáljunk, hanem mindenhova! Na, majd igyekszem rája gyúrni...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 7:32 am

LuluDarling írta:

Pfffff...fantasztikus...
Én arra vártam, mikor jön valaki. Szombat este nem tudtam itt lenni, azt hittem vasárnap reggelre lesz egy csomó hsz, erre semmi, jóformán. Bánataink :( 3776594545
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 7:20 am

kiim írta:

Én is egész nap figyeltem a fórumot, de sehol egy árva lélek.. Bánataink :( 4275180569
Pfffff...fantasztikus...
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 7:07 am

LuluDarling írta:
Nnnno...sehol senki???

Én is egész nap figyeltem a fórumot, de sehol egy árva lélek.. Bánataink :( 4275180569
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyHétf. Aug. 27, 2012 6:26 am

Nnnno...sehol senki???
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Aug. 26, 2012 6:30 am

Grace Benning írta:

Tudod, hogy ha Kitről van szó, feltámad bennem a vérengző anyatigris. Bánataink :( 1255849920
Igen, mintha érzékeltem volna valami ilyesmit... Bánataink :( 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Aug. 26, 2012 6:18 am

LuluDarling írta:
Sajnos az a helyzet, hogy vannak kretén rajongók, a paparazziknak és újságoknak meg egyszerűen foglalkozási kötelességük, hogy szemetek és kretének legyenek, hiszen ebből élnek, ez hozza nekik a lóvét. Sajnos ez minden hírességgel előfordulhat, mindegyiküknek áll a zászló. Egyáltalán nem kell semmit sem csinálniuk ahhoz, hogy megrágalmazzák őket ezzel-azzal. Tudom, hogy ez mennyire bosszantó, idegesítő és felháborító. Sajnálom, hogy velük is ez történt... Bánataink :( 2539515030

Tudod, hogy ha Kitről van szó, feltámad bennem a vérengző anyatigris. Bánataink :( 1255849920
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Aug. 26, 2012 5:43 am

Sajnos az a helyzet, hogy vannak kretén rajongók, a paparazziknak és újságoknak meg egyszerűen foglalkozási kötelességük, hogy szemetek és kretének legyenek, hiszen ebből élnek, ez hozza nekik a lóvét. Sajnos ez minden hírességgel előfordulhat, mindegyiküknek áll a zászló. Egyáltalán nem kell semmit sem csinálniuk ahhoz, hogy megrágalmazzák őket ezzel-azzal. Tudom, hogy ez mennyire bosszantó, idegesítő és felháborító. Sajnálom, hogy velük is ez történt... Bánataink :( 2539515030
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyVas. Aug. 26, 2012 5:22 am

Grace Benning írta:

Köszönöm a jókívánságokat! Most már jobban vagyok, tegnap nővéreméknél alaposan besöröztem, úgy látszik a pia enyhíti a fájdalmat. Bánataink :( 3668024462
Egyébként Lulu, a baj a következő a tumblr-rel. Azzal kezdődött két napja, hogy egy mocskos szenny pletykaoldalon megjelent két kép meg egy mocskos cikk Kitről és Rose-ról...

Jesszusom, én még csak most olvasom ezeket a fenséges cikkeket... Az eszem megáll.. Mondjuk már vártam hogy Kit-el kapcsolatosan mikor fognak napvilágot látni ilyen sületlenséget, hát tessék most itt van! Bánataink :( 1103666132 Egyébként merő pofátlanság az ahogy tényleg egy étteremben lefényképezik őket ráadásul ilyen sunyi módon..plusz a képeken én semmi olyat nem látok ami ne lenne engedett egy nő és férfi között, pláne úgy hogy lehet csak az én szemem rossz, de én nem látok semmi intimitást ebben. Mármint, könyörgöm, nekem ebből annyi jön le hogy Rose kezén megnéz valamit, ahogy mondjuk én szoktam mutatni hogy megcsípett egy szúnyog..de lehet én vagyok a hülye! Bánataink :( 1959207375 Ha pedig valóban is van köztük valami, ahhoz meg végképp senkinek semmi köze!! Ej.. Bánataink :( 582349789 annyira felidegesített most ez az egész hülyeség.. Aki meg a képet készítette, annak szívesen megápolnám a hátát egy péklapáttal! Utálom az ilyeneket!
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Aug. 25, 2012 7:46 pm

LuluDarling írta:


Jaj Gabó, jobbulást a hátadnak! Vigyázz magadra! Viszont a tumbis részét valahogy nem értem...nem igazán tudom, hogy mit szeretnél ezzel mondani... Bánataink :( 2929927847


Köszönöm a jókívánságokat! Most már jobban vagyok, tegnap nővéreméknél alaposan besöröztem, úgy látszik a pia enyhíti a fájdalmat. Bánataink :( 3668024462
Egyébként Lulu, a baj a következő a tumblr-rel. Azzal kezdődött két napja, hogy egy mocskos szenny pletykaoldalon megjelent két kép meg egy mocskos cikk Kitről és Rose-ról. Valaki, amikor a hónap elején együtt vacsoráztak, lefényképezte őket BENT AZ ÉTTEREMBEN, AZ ASZTAL ALÓL!!! És most az egyik online szennylap cikket kerekített belőle, miszerint Kit és Rose együtt vannak. A legcsúnyább az egészben az, hogy nem elégednek meg azzal, amit a képen is látni, hogy Kit megfogja Rose kezét, hanem azt állítják, hogy látták őket zavaró módon egymásnak esni az asztal fölött. Nos, ha pettingbe illően smároltak az asztalon, ugyan azt miért nem fényképezte le az a nagyon ügyes ember???? Bánataink :( 582349789 Bánataink :( 4021883561 Bánataink :( 2395686139 Meg Kit aztán pont olyan, aki nyilvános helyen művel ilyesmit. Röhög a vakbelem. Na mindegy, szóval tumblr-ön emiatt megy most a háború és a hócipőm tele van vele. Bánataink :( 1255849920
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Aug. 25, 2012 11:01 am

Grace! Jobbulást a hátadnak! Jobbulj meg!
te, segítek én neked szívesen verjük meg, valahol nekem is ki kell tölteni a mérgemet... Összeomlott a Neptun... :/
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptySzomb. Aug. 25, 2012 2:03 am

Grace Benning írta:
Tegnap leestem a lépcsőről és most pokolian fáj a hátam. Ez volt az egyes számú bánatom. A kettes számú bánatom meg az, hogy a tumblr-ön jelenleg a Kit Harington tag konkrétan nézhetetlen, értékelhetetlen. Ez volt a kedvenc online dolgom reggel, most meg csak felmérgelem magam rajta. Kedvem támadt újságírót ölni! Bánataink :( 335580231 Bánataink :( 1546314572 Bánataink :( 582349789

Jaj Gabó, jobbulást a hátadnak! Vigyázz magadra! Viszont a tumbis részét valahogy nem értem...nem igazán tudom, hogy mit szeretnél ezzel mondani... Bánataink :( 2929927847
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:33 pm

Tegnap leestem a lépcsőről és most pokolian fáj a hátam. Ez volt az egyes számú bánatom. A kettes számú bánatom meg az, hogy a tumblr-ön jelenleg a Kit Harington tag konkrétan nézhetetlen, értékelhetetlen. Ez volt a kedvenc online dolgom reggel, most meg csak felmérgelem magam rajta. Kedvem támadt újságírót ölni! Bánataink :( 335580231 Bánataink :( 1546314572 Bánataink :( 582349789
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:00 am

LuluDarling írta:


Ne tesses sírni és szipogni, Admin nénnnye intézkedik... Bánataink :( 3668024462
Bánataink :( 37686141 Bánataink :( 37686141 Darling! Bánataink :( 283655930


A hozzászólást kiim összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 4:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( EmptyPént. Aug. 24, 2012 6:48 am

kiim írta:
Hű.. ha jól látom Jason Momoa-nak nincs önálló topicja ? Bánataink :( 4275180569

Ne tesses sírni és szipogni, Admin nénnnye intézkedik... Bánataink :( 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bánataink :( Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bánataink :(   Bánataink :( Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bánataink :(
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: Off Topikok :: Csacsogó-
Ugrás: