Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eddard Stark

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Eddard Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eddard Stark   Eddard Stark EmptyHétf. Szept. 10, 2012 2:31 am

Úgy hiányzik! Eddard Stark 4275180569
Eddard Stark Sean-bean__index
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Eddard Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eddard Stark   Eddard Stark EmptyHétf. Aug. 20, 2012 5:31 am

Ned Stark karaktere nagy kedvencem volt az első kötetben. Igen, Grace jól írja, ő az eszményi hős, aki jobbá teszi a világot, és megment minket a pusztulástól és a háborútól.
A fejezetei számomra nagyon érdekesek voltak, különösen újra olvasva, hiszen eszméletlen sok a rejtély benne. Pontosabban egy dolog van, de azt nem akarom fejtegetni itt :D
A lényeg, hogy nagyon lekötött, igazi hős, és bár tudtam mi fog történni, még is úgy olvastam az utolsó sorokat, hogy az utolsó pillanatig, sőt milliméterig reménykedtem, hogy még is megfordul az állás, hogy valaki megmenti őt, bárki, akárki.
A mai napig úgy tudom nézni a végső jelenetet vagy olvasni, hogy remélek.
Ő az a karakter, aki képes lett volna megmenteni a birodalmat a háborútól, ő az ideális hős és ha választhatnék akkor bőszen jelentkeznék, hogy fogadjon örökbe, mert ő egy olyan karakter akire felnézek.
Sean alakítása pedig lenyűgöző volt <3
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Eddard Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eddard Stark   Eddard Stark EmptyVas. Aug. 19, 2012 9:36 pm

Borzasztóan szerettem a karakterét. Mondjuk ez biztos Seannak is köszönhető, hiszen mikor olvastam a könyveket, már tudtam, hogy ő fogja játszani Nedet, így olvasás közben is őt képzeltem magam elé. Szerintem Eddard a legszimpatikusabb karakter a Trónok Harcában. Ő a hős. Érte lehet izgulni, neki igazán lehet drukkolni és az ember hisz benne. Mert az ember naiv és ahhoz van hozzászokva, hogy a hős mindig győzedelmeskedik. Az, hogy ebben a történetben ez nem így van, az az első igazi nagy pofon. Nagyon megsirattam. Az üzenet azt hiszem mindenkihez elért ezen a ponton. "Senki sincs biztonságban." Nedet lehet hülyének nevezni, de azt hiszem csupán a becsülete vitte előre. Legfeljebb naiv volt, mint mi, mert azt hitte, mindenki úgy játszik, ahogy ő. Ő túlságosan is jó volt ahhoz, hogy az aljasok és ravaszkodók felett győzelmet arasson. A sorozatban a végső jelenete megkapó volt. Megadta magát. Eldobta azt, amire a legbüszkébb volt: a becsületét. Azért, hogy megmenthesse a lányait. Megalázták, becsapták és úgy gyilkolták meg, ahogy az nem méltó egy hőshöz. Szerintem ez volt a legnagyobb pofon nekünk olvasóknak és nézőknek. Hogy Ned nem hősi halált halt, hanem tőrbe csalták, mindenki előtt megalázták, eltiporták a becsületét és elvették az életét. Nem, ez nem méltó egy hőshöz. Mindannyian azt érezzük, hogy neki nem így kellett volna véget érni. Nagy csalódás ez. Persze ez a fordulat csak még izgalmasabbá teszi a dolgot, de akkor is fájó. Még most se tudom könnyek nélkül végignézni azt a jelenetet.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Eddard Stark Empty
TémanyitásTárgy: Eddard Stark   Eddard Stark EmptyHétf. Aug. 06, 2012 11:52 pm

Lord Stark, Deres Ura, Észak Őrzője, a Király Segítője.
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Eddard Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eddard Stark   Eddard Stark Empty

Vissza az elejére Go down
 
Eddard Stark
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arya Stark
» Robb Stark
» A Stark Ház Rémfarkasai
» Sansa Stark
» A Stark Ház Rémfarkasai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A karakterek - múltjuk, jelenük és jövőjük-
Ugrás: