Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A könyv - kibeszélősdi

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
purple rain
A Hét Királyság Polgára
A Hét Királyság Polgára



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 28.

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 7:03 am

Na pár napja végeztem ki, azóta tolom a 4. kötetet. Nos, mit is mondhatnék a Kardok viharáról. Elnézést a hölgyektől, de ez odabaszott. Én nagoyn nehezen álltam neki az egésznek, az első kötet egyáltalán nem győzött meg a kultikusságról, a második már elment bő nyállal, de ez a harmadik gyakorlatilag tornádóként söpört végig rajtam. Kb csak alvás közben nem olvastam... Melóba menet-hazafelé jövet, munkahelyen mikor egyedül voltam a szobában (mint a zugolvasó :)) kutyasétáltatás közben (sötétedés után le se vittem, minek, úgyse látok olvasni :)) WC-n, állva, ülve, mindenféle pózban, csak olvassam olvassam és olvassam. Brutális, elementáris. És az utolsó oldal pár sora...... Végem van....


Csak annyit sajnálok, hogy a sorozat számomra sajnos kalap szart nem ér, eléggé alacsony a színvonala, legalábbis nekem valamiért így érződik... Kicsit B-feelingje van... :(
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:01 am

Elkezdtem újraolvasni a Kardok Viharát, és most esett le hogy én mennyi minden felett szemet hunytam... Persze, ez érthető is nálam :D Mivel egyből a végére akartam érni és ledaráltam a könyvet, viszont most hogy a sárkányok táncát olvasom sokszor volt olyan hogy le kellett tennem és elgondolkodnom hogy "na most ennek mi volt az előzménye?!" A könyv - kibeszélősdi 2929927847 A lényeg hogy olvasás közben rájöttem hogy én Jaime-t megszerettem és Brienne-t is, mondjuk őt eddig is komáztam de Jaime-től a hideg futkosott a hátamon! A könyv - kibeszélősdi 2453078570
Vissza az elejére Go down
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyHétf. Okt. 01, 2012 8:40 am

Nekem is ez az egyik kedvenc kötetem. Volt alkalom, mikor csak meredtem a betűkre, és csak az volt a fejemben, hogy ezt nem hiszem el… ez ez.. áh! De pont ettől volt olyan jó, és annyira pörgős. Bár voltak alkalmak, mikor a könyvvel vitatkozni akartam, és a következő lapnak, mondani a magamét, hogy nem. NEEEEM ezt nem teheti meg!
Szóval, szerintem az eddigiek közül ez volta a legjobb vegyes érzelmekkel raktam le és felkavaró volt! Az ilyen könyvre mondom, hogy még egyszer és imádom….
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyHétf. Okt. 01, 2012 6:48 am

Én amikor a kardok viharát olvastam kb úgy voltam vele minden fejezet után hogy " mivaaaaaan?! miért?!". Az egyik kedvencem is, és egyben a legutáltabb a szériából. :) George tényleg nem szarozik, és imádom ahogy a szereplőket úgy rángatja mint a bábokat és közben a többieknek szinte fogalmuk sincs semmiről :)
Vissza az elejére Go down
purple rain
A Hét Királyság Polgára
A Hét Királyság Polgára



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 28.

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 30, 2012 5:57 am

LuluDarling írta:
purple rain írta:
Na, lassan végigolvasom, nem semmi. Gyakorlatilag összef*stam magam, úgy hullanak a főszereplők... Szenzitívebb lelkű nőknek ajánlok egy 100as zsepit meg egy xanaxot a könyv mellé... Spoilerkedni nem akarok, mert biztos van aki még olvassa, de most már egyértelmű, hogy ez az egész regényfolyam a Stark-ház drámája az első betűtől kezdve. Bár azért már a Lannisterek nyugalmáért se "kezeskednek" ebben a könyvben :P Mu-ha-ha... :)
Hát ez igazán sokat sejtető volt, Krisz...kezdek félni... A könyv - kibeszélősdi 2395686139

Félhetsz is!!!! :) Még tovább haladtam, egyre durvább!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem a langyi-romantikus beütésnek ezzel a könyvvel vége.... :P :P
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyVas. Szept. 30, 2012 5:40 am

purple rain írta:
Na, lassan végigolvasom, nem semmi. Gyakorlatilag összef*stam magam, úgy hullanak a főszereplők... Szenzitívebb lelkű nőknek ajánlok egy 100as zsepit meg egy xanaxot a könyv mellé... Spoilerkedni nem akarok, mert biztos van aki még olvassa, de most már egyértelmű, hogy ez az egész regényfolyam a Stark-ház drámája az első betűtől kezdve. Bár azért már a Lannisterek nyugalmáért se "kezeskednek" ebben a könyvben :P Mu-ha-ha... :)
Hát ez igazán sokat sejtető volt, Krisz...kezdek félni... A könyv - kibeszélősdi 2395686139
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
purple rain
A Hét Királyság Polgára
A Hét Királyság Polgára



Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 28.

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptySzer. Szept. 26, 2012 9:02 am

Na, lassan végigolvasom, nem semmi. Gyakorlatilag összef*stam magam, úgy hullanak a főszereplők... Szenzitívebb lelkű nőknek ajánlok egy 100as zsepit meg egy xanaxot a könyv mellé... Spoilerkedni nem akarok, mert biztos van aki még olvassa, de most már egyértelmű, hogy ez az egész regényfolyam a Stark-ház drámája az első betűtől kezdve. Bár azért már a Lannisterek nyugalmáért se "kezeskednek" ebben a könyvben :P Mu-ha-ha... :)
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:02 am

Juhúúú dejó!! Vártam már ráá! A könyv - kibeszélősdi 37686141 A könyv - kibeszélősdi 3920004554
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:47 am

Tessék!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
A könyv - kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A könyv - kibeszélősdi
» A könyv - kibeszélősdi
» Az első évad - Kibeszélősdi
» Második Évad - Kibeszélősdi
» A könyv és a sorozat - hasonlóságot és különbségek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A könyvek :: Kardok Vihara-
Ugrás: