Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A könyv - kibeszélősdi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptySzomb. Aug. 11, 2012 8:45 am

Én a könyveket jobban szeretem. A Jurassic Park óta hatalmas fenntartásaim vannak a filmekkel kapcsolatban. Pontosabban az adaptációkkal.
Szóval, nekem mindig a könyv a mérvadó, és jobban is élvezem, mint a filmeket, bár a Trónok Harcával, kissé más az arány. :D
Szerencsére jó a fantáziám, és látom magam előtt pörögni az eseményeket amikről olvasok :)
Martin pedig nem szűkölködik leírásokkal, és fordulatokkal, szóval kész film élmény volt nekem olvasni.
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptySzomb. Aug. 11, 2012 8:38 am

Húúú, írtad, hogy te előbb olvastad a könyvet, mint a filmet láttad volna, amiért le a kalappal előtted, én már több helyen írtam, hogy ha nem tudnék arcokat társítani a nevekhez, akkor biztos föladtam volna a könyv olvasását kb. a 10 oldal magasságában... A könyv - kibeszélősdi 3668024462

De így most már sokkal könnyebb és lényegesen szórakoztatóbb!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptySzomb. Aug. 11, 2012 8:15 am

Hát akkor fel is avatom a topicot :D

A könyv érdekes élmény volt nekem. Ugyan is én nem nagyon vagyok benne a fantasy műfajban, eddig elenyésző ilyen stílusú művel találkoztam és még kevesebbet olvastam. Így vonakodva álltam neki, mikor egy barátom oda adta nekem. Aztán még is csak neki kezdtem, és azon vettem magam észre, hogy a fél éjszaka már eltelt és már a betűk folynak a szemeim előtt össze. Hihetetlenül olvastatta magát, egészen addig még el nem jutottunk a Sasfészekig. Ott megakadtam a fejezettel egy kicsit, szívesebben olvastam volna tovább Jon-ról és Dany-ről, de ott nem ők jöttek. Végül csak elszántam magam arra a fejezetre és átrágtam magam rajta, onnantól kezdve, megint csak olvastatta magát és mikor végeztem vele kértem a következőt.
Az első könyvben is volt pár WTF élményem, amire csak néztem, hogy akkor most mivan?!
De nem bántam meg, hogy elolvastam, bár az, hogy itt vagyok, és épp írok, róla szintén ezt mutatja :D
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:11 am

Bár nagyon szeretjük a sorozatot, de a könyv mindennek az alapja.
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A könyv - kibeszélősdi Empty
TémanyitásTárgy: Re: A könyv - kibeszélősdi   A könyv - kibeszélősdi Empty

Vissza az elejére Go down
 
A könyv - kibeszélősdi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A könyv - kibeszélősdi
» A könyv - kibeszélősdi
» Az első évad - Kibeszélősdi
» Második Évad - Kibeszélősdi
» A könyv és a sorozat - hasonlóságot és különbségek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A könyvek :: Trónok Harca-
Ugrás: