Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kit Harington - Havas Jon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptySzomb. Okt. 20, 2012 9:42 am

Köszi a képeke, Snow!

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_mc54sdGycQ1rin81ao3_500 Kit Harington - Havas Jon Tumblr_mc54sdGycQ1rin81ao4_500
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptySzomb. Okt. 13, 2012 11:32 pm

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_mbur38RETS1rofmbpo1_500

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_mbuio84IMC1qbzd3e

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_mbto35Fr2A1r6gszzo1_500
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyVas. Szept. 09, 2012 5:08 am

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_ma399xYHgN1r1uoylo1_500
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:41 am

Grace Benning írta:
Oké, kicsit elragadtattam magam. Én sem fogok belehalni. De azért gúvadni fog a szemem. Eddig Kit nagyon jól személyesítette meg Jont. Van a személyiségében valami ártatlan, gyermeki báj, ami segít neki abban, hogy megelevenítse ezt a néha olyan szeretetreméltóan makacs, tájékozatlanságát palástolni igyekvő kisfiút. Mert ugye Jon még csak egy kisfiú és én magát Kitet is annak látom néha. Kit Harington - Havas Jon 2453078570 Az egész évad arról fog szólni, hogyan veszíti el Jon az ártatlanságát (NEM szexuális értelemben, elsősorban) és hogyan válik végül férfivá. Nagyon izgalmas lesz, ha Kit jól csinálja. Márpedig szerintem pokoli jól fogja csinálni. Nagyon várom! Kit Harington - Havas Jon 283655930

Nekem azért a Lulu által postolt képek közül az utolsó is felettébb tetszik. Sokan mondják, hogy kicsit idétlen, meg nem azt sugallja a kép, amit sugallani akartak vele, de szerintem akkor is jó fotó. Nálam eléri a kívánt hatást.
Annyira nem érzem Jon-t kisfiúnak, inkább titulálnám kamasznak, akiben ég a tettvágy a bizonyítani vágyás, és szerintem ezek Kit-ben is megvannak. Abban tökéletesen egyetértek veled, hogy remekül megszemélyesíti Jon-t. Én még mindig azt mondom, ő volt az ideális választás, mert szerintem ez a szerep az övé és senki másé. Pontosan rá illik, és nagyon is jól mozog benne. lol! Kit Harington - Havas Jon 283655930
Az tuti, hogy pokolian jó lesz ő is és az évad is! Nagyon várom, hogyan is játssza ki azt amin Jon most keresztül fog menni, de az is biztos, hogy Kit nem fog csalódást okozni. Legalább is az eddigiek alapján ezt merem mondani. Kit Harington - Havas Jon 1001172573 Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Kit Harington - Havas Jon 283655930
Én is nagyon várom már, és megjegyzem, nem baj, ha néha gyereknek tűnik, kell az is, mert nem lehet az ember mindig vér komoly, pláne ott ahol most ő van. Kit Harington - Havas Jon 1001172573

Amikor a nyakkendő van a szájában? Idétlen lenne? Akkor itt az én fejemmel lesz a baj, hajaj, mert nekem tetszik az a kép és nem érzem annak.

KÉP - >Katt<
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 7:50 pm

Snow Wolf írta:
Nyugtával a napot Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Addig semmi sem biztos még vászonra nem kerül. De persze reménykedni lehet, viszont én nem szeretnék belepusztulni, inkább csak élvezettel nézném a színészi játékot Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Vannak még terveim az életre Kit Harington - Havas Jon 3668024462 lol!
Meg amúgy is úgy érdekesebb, ha egy évadot többször megtudsz nézni, nem? ^^ Kit Harington - Havas Jon 3668024462 lol!
Amúgy meg szerintem is kibírná, elvégre ügyes ifjú ő, és mi ez neki?! Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Azért ilyen szerelésben, egy ehhez való szerepben és filmben nagyon szívesen megnézném.

Oké, kicsit elragadtattam magam. Én sem fogok belehalni. De azért gúvadni fog a szemem. Eddig Kit nagyon jól személyesítette meg Jont. Van a személyiségében valami ártatlan, gyermeki báj, ami segít neki abban, hogy megelevenítse ezt a néha olyan szeretetreméltóan makacs, tájékozatlanságát palástolni igyekvő kisfiút. Mert ugye Jon még csak egy kisfiú és én magát Kitet is annak látom néha. Kit Harington - Havas Jon 2453078570 Az egész évad arról fog szólni, hogyan veszíti el Jon az ártatlanságát (NEM szexuális értelemben, elsősorban) és hogyan válik végül férfivá. Nagyon izgalmas lesz, ha Kit jól csinálja. Márpedig szerintem pokoli jól fogja csinálni. Nagyon várom! Kit Harington - Havas Jon 283655930

Nekem azért a Lulu által postolt képek közül az utolsó is felettébb tetszik. Sokan mondják, hogy kicsit idétlen, meg nem azt sugallja a kép, amit sugallani akartak vele, de szerintem akkor is jó fotó. Nálam eléri a kívánt hatást.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 10:49 am

Grace Benning írta:

Nem hiszem, hogy vissza kívánna táncolni. Majd csak túléli valahogy. Rose nem egy kellemetlen nőszemély, szerintem kibírja azokat a jeleneteket. Kit Harington - Havas Jon 3668024462 De hogy mi bele fogunk halni, az biztos! Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Ez a kép az egyik nagy kedvencem. Tényleg nagyon felnőttes, férfias. Kit Harington - Havas Jon 2388803228

Nyugtával a napot Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Addig semmi sem biztos még vászonra nem kerül. De persze reménykedni lehet, viszont én nem szeretnék belepusztulni, inkább csak élvezettel nézném a színészi játékot Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Vannak még terveim az életre Kit Harington - Havas Jon 3668024462 lol!
Meg amúgy is úgy érdekesebb, ha egy évadot többször megtudsz nézni, nem? ^^ Kit Harington - Havas Jon 3668024462 lol!
Amúgy meg szerintem is kibírná, elvégre ügyes ifjú ő, és mi ez neki?! Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Azért ilyen szerelésben, egy ehhez való szerepben és filmben nagyon szívesen megnézném.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 10:04 am

Snow Wolf írta:

Hát ez ciki… gondolom már nem táncolhat vissza vagy igen?

Lulu, jók ezek a képek, különösen a legutolsó. Az valahogy nagyon művészire sikerült, és akár egy film plakátjaként is el tudnám képzelni. Mint egy nyomozót, aki a legsötétebb ügyeket göngyölíti fel...

Nem hiszem, hogy vissza kívánna táncolni. Majd csak túléli valahogy. Rose nem egy kellemetlen nőszemély, szerintem kibírja azokat a jeleneteket. Kit Harington - Havas Jon 3668024462 De hogy mi bele fogunk halni, az biztos! Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Ez a kép az egyik nagy kedvencem. Tényleg nagyon felnőttes, férfias. Kit Harington - Havas Jon 2388803228
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:36 am

Grace Benning írta:


Lehet, nem tudom. Amikor annak idején nekiláttak a forgatásnak, még rövid haja volt. Parókát viselt. Legalábbis a pilotban. Aztán szóltak neki, hogy ez rettenetes, növesszen loboncot. Úgyhogy mire zöld utat kaptak és újraforgatták a pilotot meg nekiláttak az évadnak, addigra az ő haja már loboncozott és bodorodott. Kit Harington - Havas Jon 1549248867 Hogy ezután íratott-e vele az HBO egy újabb kitételt a szerződésbe, azt én nem tudom. Azt tudom, hogy a meztelenkedésre vonatkozóan van a paktumban egy részlet, amire annak idején csak a vállát vonta és "hogyne, persze' aláírta. Azt mondta, annyira örült a szerepnek, hogy bármit aláírt volna. Kit Harington - Havas Jon 1549248867 Aztán lement az első évad és neki eszébe jutott a paktum, meg az, hogy mi fog történni Jonnal a harmadik évadban és totál elsápadt. Gondolom összerakta a fejében a kis motyót, hogy mi vár rá. Kit Harington - Havas Jon 1549248867

Bár gyanítom a szerződést csak és kizárólag ő ismeri, meg akik aláíratták vele, ha jól tudom az ilyenek mindig titkosak. Bár nekem valahogy logikusnak tűnik, hogy van egy ilyen kitétel is benne, emiatt a parókás dolog miatt, de lehet, csak én gondolom így.
Hát ez ciki… gondolom már nem táncolhat vissza vagy igen?

Lulu, jók ezek a képek, különösen a legutolsó. Az valahogy nagyon művészire sikerült, és akár egy film plakátjaként is el tudnám képzelni. Mint egy nyomozót, aki a legsötétebb ügyeket göngyölíti fel...
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 6:12 am

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9ktok4rwZ1r7o3tro1_1280

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9a9t1tL721rx9j7uo1_500

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9klgp4ZCw1qzfvc3o4_250 Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9klgp4ZCw1qzfvc3o5_250 Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9klgp4ZCw1qzfvc3o6_250
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyHétf. Aug. 27, 2012 8:07 am

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m9a9qf723q1rx9j7uo1_400
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyVas. Aug. 26, 2012 7:28 pm

Snow Wolf írta:
Meglehet oldani hajvágás nélkül is a dolgot, a sminkmesterek ebben már nagyon profik. Van ennek valami technikája is, hogyan lehet ezt megvalósítani. Szóval megúszhatja ezt hajvágás nélkül is. De én is úgy sejtem, hogy az HBO szerzősében foglalta, hogy nem nyesetheti a haját rövidebbre, mint mai a szerepéhez kell….

Lehet, nem tudom. Amikor annak idején nekiláttak a forgatásnak, még rövid haja volt. Parókát viselt. Legalábbis a pilotban. Aztán szóltak neki, hogy ez rettenetes, növesszen loboncot. Úgyhogy mire zöld utat kaptak és újraforgatták a pilotot meg nekiláttak az évadnak, addigra az ő haja már loboncozott és bodorodott. Kit Harington - Havas Jon 1549248867 Hogy ezután íratott-e vele az HBO egy újabb kitételt a szerződésbe, azt én nem tudom. Azt tudom, hogy a meztelenkedésre vonatkozóan van a paktumban egy részlet, amire annak idején csak a vállát vonta és "hogyne, persze' aláírta. Azt mondta, annyira örült a szerepnek, hogy bármit aláírt volna. Kit Harington - Havas Jon 1549248867 Aztán lement az első évad és neki eszébe jutott a paktum, meg az, hogy mi fog történni Jonnal a harmadik évadban és totál elsápadt. Gondolom összerakta a fejében a kis motyót, hogy mi vár rá. Kit Harington - Havas Jon 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:36 am

Meglehet oldani hajvágás nélkül is a dolgot, a sminkmesterek ebben már nagyon profik. Van ennek valami technikája is, hogyan lehet ezt megvalósítani. Szóval megúszhatja ezt hajvágás nélkül is. De én is úgy sejtem, hogy az HBO szerzősében foglalta, hogy nem nyesetheti a haját rövidebbre, mint mai a szerepéhez kell….
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptySzomb. Aug. 25, 2012 7:49 pm

Snow Wolf írta:

Kíváncsian várom az előbb emlegetett filmet, amúgy is nagyon szeretem a háborús filmeket. Gondolom, ahhoz majd le kell vágatnia a haját is Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Na igen, hajvágás. Ezért gyanús kissé ez a szerep, ugyanis Kit jelen idő szerint nagyon nem vágathatja le a haját. Bár nem tudom, ha a könyveket követik, neki a negyedik évadban éppenséggel nem sok dolga lesz, tehát akár még ideje is lenne visszanöveszteni bodorodó tincseit. Na mindegy, majd kiderül, hogy igaz-e a hír. Én örülnék neki. Kíváncsi vagyok, hogy még mindig olyan kisfiúsan mutat-e rövid frizkóval. Kit Harington - Havas Jon 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptySzomb. Aug. 25, 2012 11:09 am

Ez így igaz Grace! Szóval, ő csinálja jól, és még mindig azt mondom, tartsa meg ezt a jó szokását, és íveljen csak feljebb a karrierje.
Szerintem is így egészséges, ha nem tudat mindenkivel mindent. Amúgy az embereknek ezt a felfogását sem értem, hogy miért akarnak mindent tudni a kedvencükről? Olyat is ami bizalmas, és senkinek semmi köze hozzá, már mint aki idegen és nem érinti a dolog… Engem ez valahogy taszít…

Kíváncsian várom az előbb emlegetett filmet, amúgy is nagyon szeretem a háborús filmeket. Gondolom, ahhoz majd le kell vágatnia a haját is Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:31 pm

Snow Wolf írta:

Drámai szerepben én is nagyon szívesen megnézné, de akár egy thrillerben is. Jó tudom, jön majd a Silent Hill, de azon túl is. Itt gondolok egy olyan nagyfilmre, mint annak idején a Bárányok hallgatnak c film volt, persze nem azt mondom, hogy dolgozzák fel, mert azt imádom. Hanem valami hasonló hangulatú filmben is szívesen megnézném. Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Nem tudom, nekem a mostani vígjátékok nem kifejezetten nyertél el a tetszésemet, bár az is igaz a dráma, és a thriller vonz igazán, szóval én erre a két műfajra szavazok neki, de még más fantasyban is megnézném karddal a kezében Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Oké, igazad van, helyesbítek, ő volt aranyos az interjúban. Tetszett, ahogy közölte a csajjal: „No Comment!” és érdekes utána volt egy szép vágás is…

Ha igaz, amit pletykálnak a Monte Cassinoról, akkor az egy olyan film lesz, aminek a főszerepében igazán szívesen látnám. Második világháborús dráma. Végre egy komoly téma, végre egy komoly szerep. Jajj, én annyifélét kívánok neki, többnyire piszok jókat, hogy ha a fele valóra válna is ő lenne a világon a legsikeresebb színész, meg a legboldogabb ember. Kit Harington - Havas Jon 2453078570
Ez a no comment nála előkerül, ha valaki kellemetlent kérdez, vagy olyat, amihez nincs köze. Nagyon szeretem érte, hogy megtartja magának a kis dolgait. Ez egy kicsit off lesz, de végülis vele kapcsolatban mondom, amit mondok. Sosem értettem az embereket, miért akarják úgy érezni, mintha a sztárok életében részük lehetne. Így is eleget adnak nekünk, én úgy gondolom. Rengeteget dolgoznak, kevés időt töltenek a szeretteikkel emiatt, interjúk, promók, fotózások, vörös szőnyeg, stb. Ezeken a helyeken ott vannak nekünk és értünk vannak ott. De mondjuk az étteremben, ahol a barátnőjével ebédel, a barátnőjéért van ott, nem azért, hogy nekem legyen min örülnöm, vagy utálkoznom. Totál az ő dolga mit csinál szabad perceiben, ahhoz nekem már nincs közöm. Mi sem osztunk meg mindent idegenekkel. Csak gondoljatok bele. Mi sem beszélünk a dolgainkról akárkinek, megválogatjuk, kinek, mit mondunk el. Akkor tőlük miért várják el egyesek, hogy még azt is megosszák, mikor voltak WC-n, vagy mit ebédeltek? Ez már egy olyan része az életüknek, amihez semmi közünk. Mi is ezt mondanánk annak az idegennek, aki megpróbálna bepofátlankodni az életünkbe, és mindent megtudni rólunk. Talán fel is jelentenénk zaklatásért. Tökéletesen megértem Kitet és nem tartom udvariatlannak, vagy rugalmatlannak ezért a felfogásáért. Meg is mondta, pont eleget ad, a magánéletét meg hagyják békén. Nos, kis bamba békám, csináltassál magadról még kekszi képeket, játsszál el isteni szerepeket, légy tündéri, elragadó és édes az interjúkban és akkor engem még hús-vér férfi se tehet boldogabbá, mint te. Kit Harington - Havas Jon 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 8:59 am

Grace Benning írta:
Hogy őszinte legyek sosem gondolkodtam még, milyen szerepekben szeretném látni, mert mindenfélében. Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Egy-két brit rendezésű, igazi dráma jót tenne neki, azt hiszem. Megmutathatná az igazi mély oldalát. Szívesen látnám akár úgymond női szerepben is. Sőt, vígjátékban, amolyan igazi vígjátékban is el tudnám őt képzelni. Gonoszként is megszemlélném. Bármilyen szerepben, mert kíváncsi vagyok, mennyire sokoldalú. De eljátszhatná a regényem egyik főszerepét is. Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Na, az az interjú... nos, nem az interjú, hanem Kit az édes. Gyönyörű a haja és nagyon helyes a pofija. A csaj meg egy kellemetlen, sikítozó ribi. Kit Harington - Havas Jon 1103666132 Persze, ő nem akarta megkérdezni, eszébe se volt, csak pisztolyt tartottak a fejéhez! Kit Harington - Havas Jon 1255849920

Drámai szerepben én is nagyon szívesen megnézné, de akár egy thrillerben is. Jó tudom, jön majd a Silent Hill, de azon túl is. Itt gondolok egy olyan nagyfilmre, mint annak idején a Bárányok hallgatnak c film volt, persze nem azt mondom, hogy dolgozzák fel, mert azt imádom. Hanem valami hasonló hangulatú filmben is szívesen megnézném. Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Nem tudom, nekem a mostani vígjátékok nem kifejezetten nyertél el a tetszésemet, bár az is igaz a dráma, és a thriller vonz igazán, szóval én erre a két műfajra szavazok neki, de még más fantasyban is megnézném karddal a kezében Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Oké, igazad van, helyesbítek, ő volt aranyos az interjúban. Tetszett, ahogy közölte a csajjal: „No Comment!” és érdekes utána volt egy szép vágás is…
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 8:15 am

Snow Wolf írta:
Ha már ez az ő topicja, és ha belefér, akkor milyen más szerepben tudnátok elképzelni? Jon Snow /Havas Jon szerepére ő a tökéletes színész, de kinek a szerepére lenne még alkalmas?
(Azt már tudom, hogy szerette volna eljátszani Harry Potter-t, mellesleg az egy aranyos interjú, csak a csajt rúgtam volna bokán, minek kell a magánéletét firtatni, nem azért ment oda...)

Hogy őszinte legyek sosem gondolkodtam még, milyen szerepekben szeretném látni, mert mindenfélében. Kit Harington - Havas Jon 3668024462 Egy-két brit rendezésű, igazi dráma jót tenne neki, azt hiszem. Megmutathatná az igazi mély oldalát. Szívesen látnám akár úgymond női szerepben is. Sőt, vígjátékban, amolyan igazi vígjátékban is el tudnám őt képzelni. Gonoszként is megszemlélném. Bármilyen szerepben, mert kíváncsi vagyok, mennyire sokoldalú. De eljátszhatná a regényem egyik főszerepét is. Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Na, az az interjú... nos, nem az interjú, hanem Kit az édes. Gyönyörű a haja és nagyon helyes a pofija. A csaj meg egy kellemetlen, sikítozó ribi. Kit Harington - Havas Jon 1103666132 Persze, ő nem akarta megkérdezni, eszébe se volt, csak pisztolyt tartottak a fejéhez! Kit Harington - Havas Jon 1255849920
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 8:08 am

A poszter amire épp a kézjegyét írja, elfogadnám Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Hát, tény ami tény, nagyon is kellemes ránézni.

Ha már ez az ő topicja, és ha belefér, akkor milyen más szerepben tudnátok elképzelni? Jon Snow /Havas Jon szerepére ő a tökéletes színész, de kinek a szerepére lenne még alkalmas?
(Azt már tudom, hogy szerette volna eljátszani Harry Potter-t, mellesleg az egy aranyos interjú, csak a csajt rúgtam volna bokán, minek kell a magánéletét firtatni, nem azért ment oda...)
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 8:01 am

Szeretem ezt a képet! Kit Harington - Havas Jon 1001172573 Olyan édes! És ezen is:
Kit Harington - Havas Jon Syju06b3mbc0evb37pq8
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:56 am

Grace Benning írta:

Így, ahogy mondod! Ennél szebben én se fogalmazhattam volna meg! Kit Harington - Havas Jon 1839924927
Kit Harington - Havas Jon 1839924927

Kit Harington - Havas Jon Tumblr_m5cqygmOQn1rofmbpo2_500
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:49 am

Snow Wolf írta:
Ahogy mondod, sajnos sokan nem így gondolkodnak róla és vele kapcsolatban. Ez pedig szomorú, hiszen ő nagyon is tehetséges és intelligens is, bár néha kissé zizzentnek tűnik nekem, de ez adja meg a sava borsát Kit Harington - Havas Jon 3668024462

Így, ahogy mondod! Ennél szebben én se fogalmazhattam volna meg! Kit Harington - Havas Jon 1839924927
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:40 am

Ahogy mondod, sajnos sokan nem így gondolkodnak róla és vele kapcsolatban. Ez pedig szomorú, hiszen ő nagyon is tehetséges és intelligens is, bár néha kissé zizzentnek tűnik nekem, de ez adja meg a sava borsát Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Nem csodálom, ha néha besokall a rajongóitól, már ha azok élőben is így viselkednek vele :/

Azért remélem, nem húzza fel nagyon magát a hülye médián és inkább elengedi a füle mellett a sok hülyeséget, jobban járna…


Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:27 am

Snow Wolf írta:

Amúgy meg szerintem jól mutatnak együtt, a másik meg, a sok rajongó akik az ágyába másznának… hát így jártak… szerintem se nagyon lenne esélyük… Mellesleg megjegyzem, Kit ember, érző lélegző lény és nem egy húscafat amit lehetne ágyról ágyra adni... engem meg ez dühít, hogy sokan így gondolnak egy másik érző, lélegző lényre...

Tényleg jól mutatnak együtt, de barátilag is jól mutatnak, meg akkor is, ha több van köztük. Mindenképpen öröm rájuk nézni, együtt is, külön is. Nekem aztán hótt mindegy, mit művelnek, vagy mit nem művelnek egymással az ágyban, vagy nem ágyban. Tök hót mindegy!
A másik téma meg, na igen, hogy Kit mondhatni árucikk lett, lélektelen húscafat, akire mindenki csorgatja a nyálát. Én is csorgatom persze, de nem személytelenítem el. Ő egy emberi lény és nem egy árucikk. Ember, tehát éli a saját életét, ahogyan én is. Nekem is vannak jövő menő kapcsolataim, minden bizonnyal neki is vannak. Főleg, hogy fiatal, sikeres és vonzó. Természetes, hogy van szerelmi élete. Ezen akadjak ki? Én örülök neki, ha van valakije, legalább a csaj feldobja azt a pesszimizmusra hajlamos kis hülye fejét. Kit Harington - Havas Jon 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:21 am

…. Tapintatlanság, erre már csak ennyit tudok mondani, ha finoman és intelligensen szeretném magam kifejezni. Oké, és ha egy intim pillanat, akkor mi van? Semmi az ég egy adta világon nincsen, barátok között is vannak ilyenek és igen is van fiú-lány barátság. A többit korábban írtam, szóval nem értem minek kell ezt ennyire megcincálnia a médiának…
*fejet csóvál*
Amúgy meg szerintem jól mutatnak együtt, a másik meg, a sok rajongó akik az ágyába másznának… hát így jártak… szerintem se nagyon lenne esélyük… Mellesleg megjegyzem, Kit ember, érző lélegző lény és nem egy húscafat amit lehetne ágyról ágyra adni... engem meg ez dühít, hogy sokan így gondolnak egy másik érző, lélegző lényre...
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:15 am

Snow Wolf írta:

ps.: A rajongók lázonganak?? Why??? affraid affraid affraid

Én speciel azért lázongok, mert ez már pofátlanság a köbön. Ez a szerencsétlen már nem is foghatja meg a kezét egy lánynak nyilvánosan, anélkül, hogy a szennylapok ki ne veséznék?? Na és ha járnak? Akkor mi van? Érdekel ez valakit? Mert engem aztán rohadtul nem. A másik meg az, hogy tényleg nagyon intim pillanatot kapott el a fotós, ez nem tartozott volna ránk. Ráadásul ezt a szép pillanatot még be is mocskolták ilyen alantas módon. Egyébként én nem mondanám csípőből, hogy biztosan szerelmes mozdulat volt. Érződik az intimitás, de az lehet pusztán baráti is.
A normális rajongók tehát a fenti okból lázonganak. A hülyék meg azért, mert szerintük így most már nincs esélyük Kitnél. Nem mintha eddig lett volna. Kit Harington - Havas Jon 3867827488
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Ajánlott tartalom





Kit Harington - Havas Jon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kit Harington - Havas Jon
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Havas Jon.
» Havas Jon.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A Stark házat erősítő színészek-
Ugrás: