Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kit Harington - Havas Jon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 9:01 pm

Okés, Lulu, megegyeztünk. Bár nem gondoltam, hogy ebből baj lehet, hiszen a képeket is így linkeljük és azoknak a linkjét is kitöröljük az esetleges válaszokból. Gondoltam, ez a videókkal sincs másképp. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 464751818
Nevezzetek hülyének, de imádom ezt a képet. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 2774444739 Kit and alsónaci förevör! Kit Harington - Havas Jon - Page 7 283655930
Kit Harington - Havas Jon - Page 7 003
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 9:54 am

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 495px-Kit_Harington_2011_cropped
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 7:19 am

Grace Benning írta:

A videós ikonnal, miért, baj? Kit Harington - Havas Jon - Page 7 2929927847

Bevallom, azért szeretem jobban a sima linkelést, mert "kisebb helyet foglal", meg igen sokan vannak még a kevésbé gyakorlottak közül, akik hozzászólásokat tornyoznak egymásra és akkor ez még kellemetlenebb. Ezért majd jobb lenne, ha inkább a másik verziónál maradnánk. Köszönöm! Kit Harington - Havas Jon - Page 7 37686141
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 7:04 am

LuluDarling írta:
Nnnnna ezt emígyen hogy sikerült belinkelned?

A videós ikonnal, miért, baj? Kit Harington - Havas Jon - Page 7 2929927847
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:48 am

Nnnnna ezt emígyen hogy sikerült belinkelned?
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:19 am

Ezt nem hiszem, hogy le lehetne írni, ha megtenném, szakadna a plafon :D

De fura szerkezet ez a ló… A jelenet amúgy tényleg nagyon jó. Azt hiszem ezt valahonnan meg kell szerezni.

Az biztos, kár lenne, ha benne ragadna egy skatulyában, mikor több mindenre is meglenne a tehetsége.


A hozzászólást Snow Wolf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 17, 2012 7:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:11 am

Snow Wolf írta:
És el is vagyunk kényeztetve! Ez így mind igen csak mézesmadzagnak tűnik, különösen, hogy szeretem a háborús filmeket, nagyon kíváncsi vagyok… Bár biztos, hogy jó lesz, és megint kitesz magáért. A Silent Hill már nekem is szerepel a listámon, különösen, hogy a játék is szimpatikus :D

Azt gondolom, az nagyon jó, ha minél több műfajban meg tudja mutatni, hogy mire képes, már az elején. Akkor talán el tudja kerülni a kardozós-lobonchajú-szépfiú skatulyát. Színészként egész egyszerűen lenyűgöző a fiú. Én speciel hasra tudok esni tőle. Ezt a jelenetet már vagy százszor láttam:

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1001172573 MOst mondja valaki, hogy nem tehetséges!
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:08 am

És el is vagyunk kényeztetve! Ez így mind igen csak mézesmadzagnak tűnik, különösen, hogy szeretem a háborús filmeket, nagyon kíváncsi vagyok… Bár biztos, hogy jó lesz, és megint kitesz magáért. A Silent Hill már nekem is szerepel a listámon, különösen, hogy a játék is szimpatikus :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:04 am

Snow Wolf írta:
Ahogy elnéztem több nagyobb filmszerepet is elfogadott, kíváncsian várom.
(Mellesleg egy kérdés: Csak én érzem úgy, hogy a szinkron hangja túl kisfiús? (Láttam így is úgy is a részeket))

Igen, ősszel - szülinapomra!!! - jön a Silent Hill 2, amiben a másik nagy kedvencemmel, Sean Beannel játszik együtt megint. Aztán jövőre jön a Seventh Son, és most elfogadott egy másik ajánlatot elvileg, a Monte Cassinoban, ami egy második világháborús igaz történet. Remélem, hogy ez a pletyka igaznak bizonyul, mert szívesen látnám ilyen szerepben is a drágát. És gondolom, ehhez majd meg is kell nyiratkoznia, hiszen katonát fog játszani. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:58 am

Szép vonású arca van és a szemei sem elhanyagolhatóak, szóval a haj az csak a hab a tortán, már ha élhetek ezzel a közhellyel :D
Érdemi hozzászólást szeretnék, de kb csak bólogatni tudok, hogy így van.
Ahogy elnéztem több nagyobb filmszerepet is elfogadott, kíváncsian várom.
(Mellesleg egy kérdés: Csak én érzem úgy, hogy a szinkron hangja túl kisfiús? (Láttam így is úgy is a részeket))
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:52 am

Snow Wolf írta:
Kisoroszlán… Rövidebben szimpatikusabb, de az ő dolga… ő tudja, hogy érzi jól magát. (Csak nekem tűnik, olyan kis szomorúnak?)

Grace: Korábbi diskurzusunkra reagálva: Én csak abból tudok ítélni, amit eddig az orrom alá dugtak, vagy magam botlottam bele, és ezeken ugye nem tűnik fel, a morcossága. De még mindig azt mondom, ő is csak ember hús és vér, és még jó, hogy az :D
Nekem pl: A tehetsége a játéka a lényeg, hogy valóban lekössenek a jelenetei, és odatapadjak a képernyőm elé és azon izgulja mi is lesz a következő másodpercekben :D

Amúgy meg majd belejön :D

Ugye? Hajjal kapcsolatban igencsak egyetértünk. A kicsit rövidebb jobb. :)
A többivel kapcsolatban sem tudok veled vitatkozni. Az a lényeg, hogy alapvetően szimpatikus személyiség, és igazán remek színész. Fejlődőképes minden téren. Más nem számít. És igen, majd belejön. Különben is, az vesse rá az első követ, aki soha nem rosszkedvű és egyszer sem bunkózik oktalanul másokkal. Mindannyian megtesszük, ha éppen égetnivalóan rossz a kedvünk, ez alól senki sem kivétel. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:48 am

Kisoroszlán… Rövidebben szimpatikusabb, de az ő dolga… ő tudja, hogy érzi jól magát. (Csak nekem tűnik, olyan kis szomorúnak?)

Grace: Korábbi diskurzusunkra reagálva: Én csak abból tudok ítélni, amit eddig az orrom alá dugtak, vagy magam botlottam bele, és ezeken ugye nem tűnik fel, a morcossága. De még mindig azt mondom, ő is csak ember hús és vér, és még jó, hogy az :D
Nekem pl: A tehetsége a játéka a lényeg, hogy valóban lekössenek a jelenetei, és odatapadjak a képernyőm elé és azon izgulja mi is lesz a következő másodpercekben :D

Amúgy meg majd belejön :D
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:29 am

LuluDarling írta:
Én benne vagyok egy nyírásban, de tudod Gabó, már lebizniszeltük, hogy egy tincs csak és kizáról az enyém...persze a már említett terápiás jelleggel... Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462

A biznisz az biznisz. Tiéd az ígért tincs, amint megszerzem. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1959207375 A többi meg az enyém. Úgy kábé a lábkörme hegyétől a feje legbúbjáig. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3920004554
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 5:26 am

Én benne vagyok egy nyírásban, de tudod Gabó, már lebizniszeltük, hogy egy tincs csak és kizáról az enyém...persze a már említett terápiás jelleggel... Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:28 am

kiim írta:


Hát igen, kicsit már megnyírhatnák! De felőlem akár lehet derékig érő haja is Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462 Kíváncsi lennék az hogy állna neki!

Szerintem már ez is túl hosszú. Úgy néz ki, mint Jézus Krisztus. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1959207375 Nem kellene sokkal rövidebbre nyírni, csak egy picit. Ápoltabbnak tűnne, így olyan szénaboglyás. Én egyébként azt se bánnám, ha megint teljesen rövidre vágatná. Az is jól állt neki. Olyan csinos kis arca van, nem kell neki ez a nagy haj, hogy felhívja magára a figyelmet. Persze tudom, hogy sokan a haját szeretik és ha rövid volna, rá se néznének, de nekem tetszett úgy is. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 2774444739
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:25 am

Grace Benning írta:


Akkora már a haja, mint az oroszlánsörény. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1549248867

Hát igen, kicsit már megnyírhatnák! De felőlem akár lehet derékig érő haja is Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462 Kíváncsi lennék az hogy állna neki!
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyPént. Aug. 17, 2012 4:22 am

kiim írta:

Azok a kis bambi szemek Kit Harington - Havas Jon - Page 7 283655930

Akkora már a haja, mint az oroszlánsörény. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 10:59 pm

Grace Benning írta:
Friss, ropogós kép Kitről. Azok a karok! Kit Harington - Havas Jon - Page 7 56487257 Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1672448945

Azok a kis bambi szemek Kit Harington - Havas Jon - Page 7 283655930
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 7:41 pm

Friss, ropogós kép Kitről. Azok a karok! Kit Harington - Havas Jon - Page 7 56487257 Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1672448945
Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Ulwdow5idol8zq3r5cwu
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:56 am

LuluDarling írta:
Hmmm...határozottan nem rossz... Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462

Határozottan nem. És ő még szabad préda. Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1001172573
Kit Harington - Havas Jon - Page 7 1
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:23 am

Hmmm...határozottan nem rossz... Kit Harington - Havas Jon - Page 7 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzer. Aug. 15, 2012 5:18 am

Csokis muffin a Vogue-ban. Meg akar ölni! Kit Harington - Havas Jon - Page 7 4112972017
Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Kit_Harington_784x0
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzer. Aug. 15, 2012 1:04 am

Snow Wolf írta:
Nekem eddig úgy tűnik, okos és ügyes, meg lökött, de ha ezt megtartja szerintem menni fog neki. Legalább is sok sikert kívánok neki ehhez. Kár lenne, ha lezúgna, onnan ahol most van.
Túl tehetséges ahhoz, hogy bekerüljön a süllyesztőbe.
Láttam pár interjút és videót. Emberből van, ő is lehet fáradt, de így is, ahogy elnéztem osztja az autógrammokat és engedi a fotót is, és elég közvetlennek tűnik. Így nem értettem, hogy miért szekálták rajongók, mikor egy ilyen esetnél morc volt és mondta nincs több kézjegy és fotó, menne már a dolgára. Mellesleg ott elég nyúzott feje volt… De szerintem így is jóval többet ad, mint sokan mások… Abból ítélve amit egy –egy ilyen youtube videón lehet látni, de nyilván nem lennél vele ilyen elfogult ha nem így lenne, jól gondolom?

Annál az esetnél, amit emlegetsz, kicsit felpaprikázódtak a kedélyek. Valóban nem volt kedves ugyanis. Én beszéltem pár emberrel, akik a Comic Conon találkoztak vele tavaly és mind azt mondták, hogy jóformán menekült a rajongók elől. Úgy adott autogramot, mintha a fogát húzták volna. Az egyikkel különösen nem volt kedves, de azután bocsánatot kért és a csaj is azt mondta, hogy tökéletesen megértette, nem vette fel azt a beszólást. Tulajdonképpen szerették már akkor is és megértették, hogy neki ennél egy kicsit több "levegő" kell. Én inkább azon akadtam ki, ahogy bevágta magát Esme előtt az autóba és még magára is csapta az ajtót. Láttam Esme arcán is, hogy forr benne a méreg, de hát mit lehet tenni? Kit aznap éjjel valamiért különösen mufurc volt. Van ilyen. Én értem, hogy miért csinálta és nem zavar. Azóta ugyanis kinyílt a két szép szeme, és rájött, hogy a hírnevet lehet élvezni is. A maga módján valóban ki is élvezi. Még mindig ideges, ha leszólítják az utcán, de ez már csak annak a jele, hogy még mindig nem fogta fel, hogy híresség lett belőle. Kedves, udvarias, mosolyog. Hallgatag ugyan, de mindig közvetlen. Idén tavasszal egy srác mesélte, hogy összefutott Kittel Londonban egy bár előtt. Odament hozzá és megkérdezte, hogy lehet-e pofátlan. Mire Kit mosolygott, mondta neki, hogy persze, és elővette a cigijét, hogy adjon a srácnak egy szálat. A srác meg mondta, hogy nem, ő autogramot akar. Azt mondta, Kit úgy festett, mint egy kiskölyök a játékboltban, mikor ezt közölte vele. Jót nevettek a dolgon és megvolt az autogram osztás is. Na, azt hiszem ez az eset tökéletesen példázza, Kit mennyire két lábon áll a talajon még mindig. Képtelen megszokni bizonyos dolgokat, de szép lassan minden menni fog neki. Nem aggódom érte. Ha elfogult vagyok vele kapcsolatban, akkor az vagyok, vállalom. Sajna imádom. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptySzer. Aug. 15, 2012 12:04 am

Nekem eddig úgy tűnik, okos és ügyes, meg lökött, de ha ezt megtartja szerintem menni fog neki. Legalább is sok sikert kívánok neki ehhez. Kár lenne, ha lezúgna, onnan ahol most van.
Túl tehetséges ahhoz, hogy bekerüljön a süllyesztőbe.
Láttam pár interjút és videót. Emberből van, ő is lehet fáradt, de így is, ahogy elnéztem osztja az autógrammokat és engedi a fotót is, és elég közvetlennek tűnik. Így nem értettem, hogy miért szekálták rajongók, mikor egy ilyen esetnél morc volt és mondta nincs több kézjegy és fotó, menne már a dolgára. Mellesleg ott elég nyúzott feje volt… De szerintem így is jóval többet ad, mint sokan mások… Abból ítélve amit egy –egy ilyen youtube videón lehet látni, de nyilván nem lennél vele ilyen elfogult ha nem így lenne, jól gondolom?
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:42 pm

Snow Wolf írta:
Kedves Grace!

Töredelmesen bevallom, általában nem érdekelnek az ilyen dolgok, én szeretem a műveket élvezni, és a színészi játékot is nézni, és élvezni. Így a legtöbb esetben nem foglalkozom a sztár hírekkel és hasonlóakkal, de most akkor a porverés, hogy a csapból is ez folyik, és az ismerősök bombáznak ezekkel és már elolvasom, hogy érdemben reagálhassak nekik. xD


Ez szinte biztos. Tényleg nagyon jó a játéka, látszik rajta, hogy szereti is, amit csinál, és ami nekem plusz pont, hogy a színházból került a képernyőre. A színházban meg gondolom, nem a két szép szeméért kapta meg a főszerepet, nem igaz? Persze, az, hogy helyes tényleg csak a bónusz, de ahogy te is mondod, ez idővel majd halványodik, de a személyiség és a tehetség megmarad.
Tejfeles szájú? Lol, ezek nem olvasták akkor a könyveket, mert Jon pont ilyen, nekem olyan benyomásom volt, mintha Jon Snow karaktere neki íródott volna ismeretlenül is. Számomra tökéletesen belepasszol. Jó, persze, arra nem gondoltam első olvasáskor, hogy göndör haja lehetne, mert egyenesben gondolkoztam, na de…. kit érdekel ez az apró részlet?
Ráadásul Ygritte el is mondja, neki, a könyvben, hogy olyan szép az arca, hogy emiatt a Szabad asszonyok egymás szemét kaparnák ki, hogy egy éjjelt vele tölthessenek…. Szóval nem értem a bajukat -_-

Én követem Kit dolgait, ha úgy van. Nem is tudnám nem követni, tumblr-ön fel vagyok iratkozva pár vele foglalkozó blogra, onnan mindig megkapom a friss infókat. Abból szálazgatok, mi tartozik rám és mi nem. :) Tisztelem a privát szféráját, nem adom ki senkinek a fércbúkját, nem szolgáltatok magánéleti infókat senkinek sem, és a képeket, amiket ő nem akar online látni, nem postolom. Persze mások ezt nyugodt szívvel megteszik, úgyhogy teljesen mindegy, de én így járok el. Tiszteletben tartom, hogy mit szeretne és mit vár el tőlünk. Azért jókat röhögök a kis muris dolgain, kialakult már egy kép bennem róla, elég határozott elképzeléseim vannak őt illetően. Remek figura. Üde színfolt. Nem bánom, hogy nem tweetel, nem bizalmaskodik velünk. Miért tenné? Ettől én még imádom.
Láttam egy részletet egyébként abból a színdarabból, ami a londoniak nagy kedvence volt évekig. Kit briliáns volt benne, nem a két szép szeméért kapta meg a szerepet. Mint ahogy a többit sem azért kapta. Nem csak egy üres szép pofika. Jelenség, saját gondolatokkal, elképzelésekkel rendelkező, határozott fiatalember, aki meg is tudja fogalmazni, amit érez, vagy gondol. Nekem tetszik, ahogy lereagál dolgokat. Azt látom rajta, hogy egy kicsit magával ragadta a csillogás, és élvezi a vörösszőnyeget, meg a partykat, de a rejtőzködő életmódját sem akarja feladni. Nem tudom ezt a kettőt hogyan fogja összepászítani, de kivárom a végét. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Ajánlott tartalom





Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kit Harington - Havas Jon
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Havas Jon.
» Havas Jon.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A Stark házat erősítő színészek-
Ugrás: