Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kit Harington - Havas Jon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:06 am

Ehh… ez azért pofátlanság, és kellemetlen is nekik. Amúgy meg, ha épp randiznak akkor meg mi van?! Maximálisan a kettejük dolga…
Nem értem, miért jó ez az embereknek, pláne a szennylapoknak és a pletykalapoknak? Ráadásul sok ember olvassa, és sokan meg nem is nézik a tényeket csak vakon hisznek ezeknek a lapoknak. Hát most részvétem Kit-nek, és nem irigylem, de jobban jár ha nem idegei magát ezen. Ahogy mondani szokás: Árt a szépségnek Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Azt hiszem a hatodik érztékem megint működésbe lépett Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

ps.: A rajongók lázonganak?? Why??? affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:01 am

Snow Wolf írta:

Bár az is tény, hogy nyilván most már egyre többen figyelik a lépéseit, mert egyre nagyobb hírnévnek örvend…

Érdekes, hogy ezt mondod, mert pont ma tört ki a botrány éppen ezzel kapcsolatban. Pár hete együtt ebédelt Rose-zal, ezt mindenki tudja. Most azonban egy szennylap előhúzott egy képet a tarsolyából, amelyen Kit éppen megfogja Rose kezét, mintha valamit megnézne rajta és kerekítettek belőle egy szennyes cikket, miszerint együtt járnak, mi több, a szemtanúk látták őket szégyentelenül smárolni is. Botrány van. A rajongók lázonganak, szerintem Kit is fortyog, el se tudom képzelni milyen mérges lehet most. Nem is akarom elképzelni. Ami azt illeti én is elég mérges vagyok. Olyan helyesek azon a képen, ez a mocskos szennylap meg ilyen gusztustalan sztorit kerekített belőle. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1255849920 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 4021883561 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 582349789 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 335580231
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyPént. Aug. 24, 2012 5:57 am

A királyos történet aranyos. Előbb ki kell szórakoznia magát, utána jöhetnek a komoly dolgok Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Legalább is én erre asszociálok Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Azért ezek a szituációk viccesek lehetnek, de remélem, azért önálló Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

Pont ez a jó benne, hogy ennyire diszkrét. Jobb mintha, csak botrányoktól lenne hangos a média.

Szerintem is ez a kis zárkózottsága adja mega z egész fűszerezését, és ettől lesz még érdekesebb, persze nem abban az értelemben, hogy huh, akkor most vájkálni kell, hanem abban, hogy így a tehetségére figyelnek fel és nem arra, hogy amúgy mit működik, ha nincs ott a kamera.
Bár az is tény, hogy nyilván most már egyre többen figyelik a lépéseit, mert egyre nagyobb hírnévnek örvend…
Vissza az elejére Go down
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyPént. Aug. 24, 2012 4:14 am

Grace Benning írta:
kiim írta:
Mama pici fia! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1959207375 Tündérbogár, hát most még jobban imádom mint eddig! A királyos sztori pedig haláli ! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867

Tudom, Kit haláli egy figura. Elbűvölő kis jelenség kívül-belül. Az, hogy ennyire privát és visszahúzódó a szentem, szerintem csak még szerethetőbbé teszi számomra. Bár tavaly mondtam olyat, hogy nem akarok olyasvalakiért rajongani, aki a pokolba kíván engem az összes hülyeségemmel együtt, de aztán rájöttem, hogy neki van igaza. Eleget ad. Ott vannak az interjúk, ott vannak a képek, a filmszerepei. Nekem mi kéne ennél több belőle? Nem is akarom tudni, hányas cipőt hord, vagy randizik-e valakivel. Persze óhatatlan, hogy bele ne akadjak pletykákba, vagy tényekbe a magánéletével kapcsolatban, de igyekszem megtartani magamnak, amit gondolok. Amit megoszt velünk önszántából, annak örülök, amit meg nem, azt tiszteletben tartom és nem vájkálok benne.

Én őszintén meg mondom, örülök is neki hogy megtartja a saját kis privát életét. Mondjuk én mindegyik kedvencemmel úgy vagyok, hogy inkább a munkásságát követem figyelemmel, meg pár interjú, de a magánélete úgymond hidegen hagy. Persze, azért vannak olyan dolgok amikbe én is belefutok, meg talán még érdekel is, de ennyi. Ráadásul meg is értem hogy nem akarja közszemlére tenni az életét, ki akarná? Megteszi helyette az össze Kardashian féle :D Ő meg maradjon ilyen kis morcoska ha úgy tartja kedve :) Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1511130120
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:49 pm

kiim írta:
Mama pici fia! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1959207375 Tündérbogár, hát most még jobban imádom mint eddig! A királyos sztori pedig haláli ! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867

Tudom, Kit haláli egy figura. Elbűvölő kis jelenség kívül-belül. Az, hogy ennyire privát és visszahúzódó a szentem, szerintem csak még szerethetőbbé teszi számomra. Bár tavaly mondtam olyat, hogy nem akarok olyasvalakiért rajongani, aki a pokolba kíván engem az összes hülyeségemmel együtt, de aztán rájöttem, hogy neki van igaza. Eleget ad. Ott vannak az interjúk, ott vannak a képek, a filmszerepei. Nekem mi kéne ennél több belőle? Nem is akarom tudni, hányas cipőt hord, vagy randizik-e valakivel. Persze óhatatlan, hogy bele ne akadjak pletykákba, vagy tényekbe a magánéletével kapcsolatban, de igyekszem megtartani magamnak, amit gondolok. Amit megoszt velünk önszántából, annak örülök, amit meg nem, azt tiszteletben tartom és nem vájkálok benne.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
kiim
Ser - Lovag
Ser - Lovag
kiim


Hozzászólások száma : 90
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:25 pm

Grace Benning írta:
Snow Wolf írta:

De ez a mondat, hogy anyukájának panaszkodik, hát ez teszi fel az i-re a pontot.

Az anyukája sűrűn képben van. Emlegeti állandó jelleggel. Egyszer megkérdezték tőle, hogy ha király lenne, mi lenne az első rendelkezése. Mire ő - a 25 éves önálló férfiember - azt felelte, hogy fogalma sincs róla, mert biztos az anyukája rendelkezne helyette. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Ja, és azt is közölte, hogy az anyucijának előbb lesz twittere, mint neki. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Sőt, egy riporter azt mesélte, hogy az interjú kezdés előtt Kitnek megcsörrent a telefonja és ő hallotta, amint a bamba azt suttogja: "Visszahívlak, anya." Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Anyuka mindig és mindenhol. Kit mama pici fiacskája. Ez a nagy helyzet. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

Mama pici fia! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1959207375 Tündérbogár, hát most még jobban imádom mint eddig! A királyos sztori pedig haláli ! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:59 pm

Snow Wolf írta:

De ez a mondat, hogy anyukájának panaszkodik, hát ez teszi fel az i-re a pontot.

Az anyukája sűrűn képben van. Emlegeti állandó jelleggel. Egyszer megkérdezték tőle, hogy ha király lenne, mi lenne az első rendelkezése. Mire ő - a 25 éves önálló férfiember - azt felelte, hogy fogalma sincs róla, mert biztos az anyukája rendelkezne helyette. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Ja, és azt is közölte, hogy az anyucijának előbb lesz twittere, mint neki. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Sőt, egy riporter azt mesélte, hogy az interjú kezdés előtt Kitnek megcsörrent a telefonja és ő hallotta, amint a bamba azt suttogja: "Visszahívlak, anya." Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Anyuka mindig és mindenhol. Kit mama pici fiacskája. Ez a nagy helyzet. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:08 pm

Ez hatalmas Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Ezek után tényleg jobb, ha nem száll el magától, mert bajban lesz. A története nagyon aranyos. Arról, hogy szép nem ő tehet ezt kapta, a szüleitől Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
De ez a mondat, hogy anyukájának panaszkodik, hát ez teszi fel az i-re a pontot.
Ez utóbbi már gonosz volt, de bevallom jót vigyorogtam így elolvasva rajta. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Ilyen ez a sóbizsnisz Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Azt hiszem hozzá kell ezekhez szoknia, teljesen mértékben, mert szerintem nem ez volt az első és az utolsó szívatása Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 7:07 pm

Snow Wolf írta:
Ezt most elképzeltem: loool: Csoda, hogy nem forgatták meg utána a hóban Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Ámbár, biztosan szép látvány lehetett, már, mint az északi fény, én még csak fotót láttam róla.

Az első évad forgatásáról is hallottam aranyos sztorikat. Elmesélte tavaly például, hogy az első évad forgatásakor kicsit elszaladt vele a ló és némileg hiú és önimádó volt. Ezt persze megtorolták rajta. Kapott egy forgatókönyvrészletet, amelyben az állt, hogy Jon egy tűzvészben annyira megsérül, hogy örök életére eltorzul az arca. Szóval visszataszító, ocsmány pali lesz belőle. Kit kiakadt, mint a kakkukos. Első körben hívta a mamáját és elpanaszkodta neki, hogy milyen szörnyű sors vár a karakterére. Aztán átment Nikolajhoz, és neki is panaszkodott egy sort. Persze, mint kiderült, tréfa volt az egész, és másnap mindenki ezen a kis bambán röhögött. De azt hiszem ez segíthetett neki a földön maradni. Szerintem akkora pofon volt, hogy többet eszébe se jut elszállni. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 De egyébként ezzel a mai napig szívatják. Mármint azzal, hogy szép. Nemrégiben Alfie telefonjáról kapott héthalálosan szerelmes üzenteket, de akkor már tudta, hogy megint szívatják. Alfie meg kiakadt, hogy a sorozat két atyja az ő telefonjával babrált. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 9:03 am

Ezt most elképzeltem: loool: Csoda, hogy nem forgatták meg utána a hóban Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Ámbár, biztosan szép látvány lehetett, már, mint az északi fény, én még csak fotót láttam róla.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:50 am

Snow Wolf írta:
Egyszóval nem csak közönség, de stáb szerte is nagy kedvenc. Azt hiszem, ki kell jelentenünk, ő aztán tud valamit, ha ennyien oda vannak, éret :D
Meg akkor ő lehet az ideális kolléga is xD *Bárcsak nekem is ilyenek lennének…*

Szerintem ő amolyan mama kedvence típusú srác. Édes, aranyos, meg kell zabálni, ugyanakkor vicces is, de okos, értelmes fiatalember. Miért ne szeretnék? Tavalyelőtt Új-Zélandon egyszer nagyon berúgott és meglátta az északi fényt az ablakából. Na, volt nemulass. Kirohant a hidegbe és verte mindenki ablakát, hogy ébredjenek fel és nézzék vele a fényeket. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867 Ki ne szeretne egy ilyen kis tündért?
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:46 am

Egyszóval nem csak közönség, de stáb szerte is nagy kedvenc. Azt hiszem, ki kell jelentenünk, ő aztán tud valamit, ha ennyien oda vannak, éret :D
Meg akkor ő lehet az ideális kolléga is xD *Bárcsak nekem is ilyenek lennének…*
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:43 am

Snow Wolf írta:
Mintha egy interjúban azt mondta volna, hogy ők hárman nagyon jó barátok lettek, és kár, hogy nem volt több közös jelenetük. Hát ezt én is sajnálom, tényleg jól mutatnak együtt.

Igen, nagyon jó barátok, de Kit tulajdonképpen mindenkivel kijön. Nagyon szeretik őt. A jó múltkor Rose-zal ebédelt, egy hete Natalie-val bulizott, volt, hogy együtt mentek Emiliával színházba megnézni Harry egyik előadását, de többnyire Alfie-val és Finn-nel tölti a szabadidejét. Nikolajjal nagyon jól kijön, Lena rajong érte, szinte szó szerint, és John Bradley is nagyon szereti. Tényleg mindenki imádja, mert édes.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:37 am

Mintha egy interjúban azt mondta volna, hogy ők hárman nagyon jó barátok lettek, és kár, hogy nem volt több közös jelenetük. Hát ezt én is sajnálom, tényleg jól mutatnak együtt.
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:34 am

Ugyan ezen nem csak Kit van rajta, de nagyon szeretem ezt a képet:
Kit Harington - Havas Jon - Page 2 J2kt2644p5j47vd7bytp
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:30 am

Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:25 am

Snow Wolf írta:
Az biztos, hogy ez nem tartozik másra csak rájuk. De mellékesen megjegyzem, nem is baj, hogy felszabadult Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Hehe… szerintem húzz sorszámot, sokan lehetnek még a sorban Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

Biztos sokan vagyunk, akik önként és dalolva szívesen boldoggá tennénk. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 2453078570 Én nem vagyok mohó, beérem egy mosollyal is. Utána. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:19 am

Az biztos, hogy ez nem tartozik másra csak rájuk. De mellékesen megjegyzem, nem is baj, hogy felszabadult Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Hehe… szerintem húzz sorszámot, sokan lehetnek még a sorban Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Hqdefault
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:14 am

Snow Wolf írta:

Ezt nem mondod komolyan?! Te ott figyel egy gyűrű is… öm… itt valami hiba van a rendszerben, nem?
Hát most már az új delikvenst el kell dugnia jó alaposan Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

Elég hosszú kapcsolat volt, együtt is éltek. Aztán Kit áprilisban tőle szokatlanul nyilatkozott egy-két dolgot valami szerelmi bánatról, amit aztán orvosolni próbált a brazil bigével. Hogy mikor, miért és hogyan szakítottak, arról nem szólt a fáma. De hát nem is tartozik ránk. Új delikvensről jelenleg nem tudok, de ha van egy csöpp esze, megvár engem. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 1549248867
Jajj, hogy az Emmyn milyen jól nézett ki! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 4112972017
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:06 am


Ezt nem mondod komolyan?! Te ott figyel egy gyűrű is… öm… itt valami hiba van a rendszerben, nem?
Hát most már az új delikvenst el kell dugnia jó alaposan Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

KÉP
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:00 am

Snow Wolf írta:

Miért is? csak nem ott volt a környezetében és mindenki csak bámészkodónak hitte? Én csak erre tudok most ebből tippelni lol!

Mellesleg nem csak meleltted, én se nőttem nagyra lol! De ez azt jelenti mi extra jók vagyunk lol!

Nem, tulajdonképpen együtt lógtak. Még egy interjú alatt is látható a háttérben, meg a rajongói fotókon is néhol. Csak éppen valahogy akkor még nem voltak a nyomában a lesifotósok, így senki nem is beszélt a dologról. Egy rajongó írta a blogjában, hogy sajnos nőcivel látta barátunkat, de ennyi. Aztán azt hiszem valami két hónappal később esett le a tantusz. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Még a photoshooton is szerepelt a csajszi! Imé, ott csüng a vállán:
Kit Harington - Havas Jon - Page 2 J8ttkl96qyol4ekr9ps3

Pontosan, Extra szuper jók. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 7:57 am

Snow Wolf írta:

A Fanpopról nem enged képet betenni: KÉP ITT
Miért is? csak nem ott volt a környezetében és mindenki csak bámészkodónak hitte? Én csak erre tudok most ebből tippelni lol!

Jaj, hát olyan kis lyányos ezen a képen!!! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Egyem a kis szívét!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 7:54 am

Grace Benning írta:

Bizony cseles. A barátnőjét is úgy eldugta akkor, hogy hónapokba tellett, mire leesett, ki is volt a csaj. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Mondjuk nem is nyomoztam utána, de a felismerés akkor is meglepett. Az orrom előtt volt, de mivel nem érdekelt, nem esett le. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Én már csak tudom, hogy a jóból kicsit adnak, elvégre én Kitnél is jóval alacsonyabb vagyok. Mellettem égimeszelőnek, hősnek, nagyon férfinek érezhetné magát. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
A Fanpopról nem enged képet betenni: KÉP ITT
Miért is? csak nem ott volt a környezetében és mindenki csak bámészkodónak hitte? Én csak erre tudok most ebből tippelni lol!

Mellesleg nem csak meleltted, én se nőttem nagyra lol! De ez azt jelenti mi extra jók vagyunk lol!
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 7:50 am

Snow Wolf írta:

Megvan ez is, mikor a kézfején van, hát erre én sem bírtam volna megmondani mis is lehet Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Cseles, azt kell mondjam, nagyon cseles esz a srác! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Grace, a jóból kicsit adnak! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462

Bizony cseles. A barátnőjét is úgy eldugta akkor, hogy hónapokba tellett, mire leesett, ki is volt a csaj. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Mondjuk nem is nyomoztam utána, de a felismerés akkor is meglepett. Az orrom előtt volt, de mivel nem érdekelt, nem esett le. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Én már csak tudom, hogy a jóból kicsit adnak, elvégre én Kitnél is jóval alacsonyabb vagyok. Mellettem égimeszelőnek, hősnek, nagyon férfinek érezhetné magát. Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 7:46 am

Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Tumblr_lp2f15k32w1r0a2zbo1_500
Megvan ez is, mikor a kézfején van, hát erre én sem bírtam volna megmondani mis is lehet Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Cseles, azt kell mondjam, nagyon cseles esz a srác! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Grace, a jóból kicsit adnak! Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462 Kit Harington - Havas Jon - Page 2 3668024462
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kit Harington - Havas Jon
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Havas Jon.
» Havas Jon.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A Stark házat erősítő színészek-
Ugrás: