Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum

Társoldalunk a Game of Thrones Szerepjáték. http://gotfrpg.dust.tv/
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kit Harington - Havas Jon

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 14, 2012 10:46 pm

Kedves Grace!

Töredelmesen bevallom, általában nem érdekelnek az ilyen dolgok, én szeretem a műveket élvezni, és a színészi játékot is nézni, és élvezni. Így a legtöbb esetben nem foglalkozom a sztár hírekkel és hasonlóakkal, de most akkor a porverés, hogy a csapból is ez folyik, és az ismerősök bombáznak ezekkel és már elolvasom, hogy érdemben reagálhassak nekik. xD


Ez szinte biztos. Tényleg nagyon jó a játéka, látszik rajta, hogy szereti is, amit csinál, és ami nekem plusz pont, hogy a színházból került a képernyőre. A színházban meg gondolom, nem a két szép szeméért kapta meg a főszerepet, nem igaz? Persze, az, hogy helyes tényleg csak a bónusz, de ahogy te is mondod, ez idővel majd halványodik, de a személyiség és a tehetség megmarad.
Tejfeles szájú? Lol, ezek nem olvasták akkor a könyveket, mert Jon pont ilyen, nekem olyan benyomásom volt, mintha Jon Snow karaktere neki íródott volna ismeretlenül is. Számomra tökéletesen belepasszol. Jó, persze, arra nem gondoltam első olvasáskor, hogy göndör haja lehetne, mert egyenesben gondolkoztam, na de…. kit érdekel ez az apró részlet?
Ráadásul Ygritte el is mondja, neki, a könyvben, hogy olyan szép az arca, hogy emiatt a Szabad asszonyok egymás szemét kaparnák ki, hogy egy éjjelt vele tölthessenek…. Szóval nem értem a bajukat -_-
Vissza az elejére Go down
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 14, 2012 8:25 pm

Snow Wolf írta:
Kit védelmében. Ha olyan a zár, azt kulcs nélkül ki nem nyitod... pláne, ha az ajtó sem az a vékony amit könnyű berúgni.......
Egyre jobban érdekel mit akciózott, hogy a bokáját négy helyen törte?

Amúgy meg szimpatikus az egész gárda, már, mint a színészek, de Kit valahogy sikeresen belépett a kedvencek közé, bár lehet, pont, a miatt, mert ő kapta Jon Snow szerepét. Pár helyen olvastam, hogy néhányan nehezményezik, hogy pont ő. De nem látom, miért nem tetszik nekik. Szerintem pont olyan, mint amilyennek Martin megírta. (A Trónok Harcát előbb olvastam, mint a sorozatot, és Kithez hasonlónak képzeltem el Jon-t.)

Kit drága azt akciózta, hogy állítása szerint bent hagyta a kulcsát a lakásban, mikor távozott onnan. Innentől kezdve rejtély, hogy akkor egyáltalán hogyan volt képes bezárni azt, mivel az információim szerint már egyedül él. Na mindegy, szóval a lényeg, hogy az átmulatott éjszaka után, mivel az ajtót zárva találta, megkísérelt bejutni az első emeleti ablakon. Nem jött össze. Visszazuhant és nesze neked bokatörés. A kis benga. Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1549248867 Részegen biztos nem egy Pókember a szentem.

Te még csak pár helyen olvastad, hogy Kittel bajuk van? Én 2010 óta "hallgatom", hogy miért pont ez a tejfeles szájú. Szeretni persze akkor még nem szerettem, hiszen fogalmam sem volt, ki a kis brit csóka, de nem is igazán foglalkoztam vele. Akkoriban engem csak az érdekelt, hogy Sean Bean főszereplő lesz és slussz-passz. Aztán tavaly áprilisban, mikor elkezdődött a sorozat, én menthetetlenül belezúgtam a kis brit csókába. Azóta én se értem, mi bajuk vele. Nagyon ügyes színész, intuitív, erős, ha minden jól megy, igazi kaméleon lesz belőle, mire benő a feje lágya. Sokat kell még tanulnia, de tényleg azt gondolom, hogy a most rivalldafénybe kerülő aktorok közül ő a legnagyobb reménység. Nem csak tehetséges, de okos, intelligens, művelt és választékos beszédű is. Az, hogy mellé még szép is, az csak hab a tortán, hardver. A szépsége el fog múlni, de a személyiségének varázsa nem. Tetszik nekem, hogy ilyen ártatlan, ma született bárányka benyomását kelti, ettől olyan szimpatikus. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz belőle az évek során, mert szerintem nagy dolgokra hivatott ebben a szakmában.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
Snow Wolf
Khaleesi
Khaleesi
Snow Wolf


Hozzászólások száma : 237
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.
Tartózkodási hely : A Fal

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 7:43 am

Kit védelmében. Ha olyan a zár, azt kulcs nélkül ki nem nyitod... pláne, ha az ajtó sem az a vékony amit könnyű berúgni.......
Egyre jobban érdekel mit akciózott, hogy a bokáját négy helyen törte?

Amúgy meg szimpatikus az egész gárda, már, mint a színészek, de Kit valahogy sikeresen belépett a kedvencek közé, bár lehet, pont, a miatt, mert ő kapta Jon Snow szerepét. Pár helyen olvastam, hogy néhányan nehezményezik, hogy pont ő. De nem látom, miért nem tetszik nekik. Szerintem pont olyan, mint amilyennek Martin megírta. (A Trónok Harcát előbb olvastam, mint a sorozatot, és Kithez hasonlónak képzeltem el Jon-t.)
Vissza az elejére Go down
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 5:39 am

Szép...göndör...köszi... Kit Harington - Havas Jon - Page 8 3668024462
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyPént. Aug. 10, 2012 9:01 pm

Nem sokkal lábtörés előtt ilyen szexis volt:
Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Arrivals_010
Na nem mintha most nem volna szexis, partyzik, rohangál és szexis agyba-főbe, de nekem a mostani hajhossza már egy kicsit túlzó. Kit Harington - Havas Jon - Page 8 2453078570
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyPént. Aug. 10, 2012 6:48 am

Íme a bizonyíték:

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Kit+harington+hollywood+spy

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1672448945
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 9:42 pm

LuluDarling írta:
Ohhh, sikerült a képfeltétel? Ügyi vagy! Kit Harington - Havas Jon - Page 8 283655930

Igen, láttam a Starityn hogy ez most minden létező képed. Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1959207375 Nem csodálom, igen tetszetős. Egyébként is a gyengéim közé tartozik, ha egy jó pasin kardigán van... Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1549248867

Én is örültem eme végkifejletnek! Most már aztán megállíthatatlan leszek! :)

Ez a pasi felettébb jófajta. Ami azt illeti, nem csak kardigánban, hanem anélkül is piszok jól mutat. Kit Harington - Havas Jon - Page 8 4112972017
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 9:20 pm

Ohhh, sikerült a képfeltétel? Ügyi vagy! Kit Harington - Havas Jon - Page 8 283655930

Igen, láttam a Starityn hogy ez most minden létező képed. Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1959207375 Nem csodálom, igen tetszetős. Egyébként is a gyengéim közé tartozik, ha egy jó pasin kardigán van... Kit Harington - Havas Jon - Page 8 1549248867
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 8:35 pm

Ez most a kedvenc képem:
Kit Harington - Havas Jon - Page 8 KitGQ
Kit Harington - Havas Jon - Page 8 2774444739
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:48 pm

Grace Benning írta:

Amúgy Kit drága él és virul. Tegnapelőtt partyzott törött lábbal és pokoli jól nézett ki. Vannak új képek is, amint lehet, hozom őket. Vagy elküldöm őket neked, és majd te postolod. :)

Okés! Várjuk izgatottan a képeket! Egyébként remélem, hogy holnap már tudsz te is feltenni képeket! ;)
Ja, este lesz egy kis meglepi, ha minden jól megy... :P
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:38 pm

LuluDarling írta:

Nincs mit, ha minden igaz, máshol is sikerült megoldani a technikai problémát! ;)
Viszont annyit kérnék, ha előző hozzászólást idéztek, akkor a képeket másodjára már töröljétek ki a hozzászólásból, ne legyenek fent kétszer-háromszor...ha nem megy így, majd ehhez is csinálok ábrákkal illusztrált segítséget.
Előre is köszi! ;)

Okés, erre utólag már rájöttem. Elég hülyén mutat úgy, akartam jönni igazítani, de addigra már láttam, hogy megcsináltad helyettem. :)
Amúgy Kit drága él és virul. Tegnapelőtt partyzott törött lábbal és pokoli jól nézett ki. Vannak új képek is, amint lehet, hozom őket. Vagy elküldöm őket neked, és majd te postolod. :)
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:31 pm

LuluDarling írta:
Grace Benning írta:

ÓÓÓÓÓ!!!! Anyám, anyám, anyám!!! A felső kép az egyik kedvencem. :cheers: :cheers: (Igen, ezeket látom! A Jon Snow topikban továbbra se látom őket, de itt nincs gond. :) Jajj, de kekszi... megzabbantom... Köszi, Lulu!

Nincs mit, ha minden igaz, máshol is sikerült megoldani a technikai problémát! ;)
Viszont annyit kérnék, ha előző hozzászólást idéztek, akkor a képeket másodjára már töröljétek ki a hozzászólásból, ne legyenek fent kétszer-háromszor...ha nem megy így, majd ehhez is csinálok ábrákkal illusztrált segítséget.
Előre is köszi! ;)
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:30 pm

Grace Benning írta:

ÓÓÓÓÓ!!!! Anyám, anyám, anyám!!! A felső kép az egyik kedvencem. :cheers: :cheers: (Igen, ezeket látom! A Jon Snow topikban továbbra se látom őket, de itt nincs gond. :) Jajj, de kekszi... megzabbantom... Köszi, Lulu!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:13 pm

LuluDarling írta:
Na néhány kéjjjjjp:

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Kit-harington-magyarorszagra-jon-12111228

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Eye-candy-kit-harington-6


ÓÓÓÓÓ!!!! Anyám, anyám, anyám!!! A felső kép az egyik kedvencem. :cheers: :cheers: (Igen, ezeket látom! A Jon Snow topikban továbbra se látom őket, de itt nincs gond. :) Jajj, de kekszi... megzabbantom... Köszi, Lulu!
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 10:50 pm

Na néhány kéjjjjjp:

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Kit-harington-magyarorszagra-jon-12111228

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Eye-candy-kit-harington-6

Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 1:13 am

LuluDarling írta:
Jaj, ne tessék már itten károgni! Ügyes fiú ez! lol!

Maradjunk annyiban, hogy nem az ügyességéért szeretem. :lol: Bár azt persze nem tudom megmondani, hogy valójában mégis akkor miért, de hát a szerelem már csak ilyen. ;) Sok aranyos dinnyeséget csinált már az elmúlt egy évben, az is előfordult, hogy ezeket enyhén ittas állapotban cselekedte meg, de ez utóbbi húzása mindent felülmúlt. Egyébként azt nyilatkozta, hogy a lakásban felejtette a kulcsát. Oké, rendben, ott felejtette, de akkor hogy zárta be az ajtót maga mögött mikor távozott a házból? Ez a történet nekem továbbra sem tiszta. Annyi csak a biztos, hogy Kit betörőnek nem jó, és arról is le kell mondanom, hogy romantice felkúszik az erkélyemhez szerelmet vallani. Ha nem akarom megölni, erről önként lemondok. :lol: :lol:
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 1:04 am

Grace Benning írta:
Egyébként engem csak az szörnyeszt el az egészben, hogy ha véletlenül nem az elsőn lakik, hanem mondjuk a 4-en, vagy ne adj isten, még magasabban, akkor a lába helyett a nyakát töri ki? drunken

Jaj, ne tessék már itten károgni! Ügyes fiú ez! lol!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:52 am

LuluDarling írta:
Ez a történet engem kísértetiesen emlékeztet egyik nagy kedvencem sztorijára, miatta az egész évadot át kellett írni! De reméljük, Kit felgyógyul addig. ;)

Tudom kire gondolsz. :) Azért abban az esetben könnyebb volt változtatni a sztorin. Itt gyilkolás lesz, ha Kit idült alkoholizmusa miatt bármit is változtatni kell a történeten. :) Egyébként engem csak az szörnyeszt el az egészben, hogy ha véletlenül nem az elsőn lakik, hanem mondjuk a 4-en, vagy ne adj isten, még magasabban, akkor a lába helyett a nyakát töri ki? drunken
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:48 am

Grace Benning írta:

Addig is elmondanám, hogy Kit barátunk erősen gyógyulgat megfelé. Ugyan négy helyen törte el a bokáját részegen, de ez őt nem tartja vissza attól, hogy továbbra is élje aktív, bohém életét Londonban. Mankóval rohangál mindenhová, tegnapelőtt Rose Leslie-vel ebédelt Camdenben. Szerintem a forgatásra teljesen rendbe jön, legalább is remélem, mert Jon Snow mankóval nem fog jól mutatni az izlandi havas tájon. :lol:

Ez a történet engem kísértetiesen emlékeztet egyik nagy kedvencem sztorijára, miatta az egész évadot át kellett írni! De reméljük, Kit felgyógyul addig. ;)
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:28 am

LuluDarling írta:
Gabó, légyszi menj fel a "Segítség" téma "Hozzászólások" rovatába, ott ábrákkal illusztráltam, hogyan kell képet és linket beszúrni. Baromi egyszerű, úgyhogy ne add fel! Tessék megnézni! ;)

Gabó esküszik, hogy ezzel kezdte. :oops: De majd inkább privátolom a problémámat, amennyiben még mindig fennáll, hogy ne barmoljuk szét Kit topikját. :)
Addig is elmondanám, hogy Kit barátunk erősen gyógyulgat megfelé. Ugyan négy helyen törte el a bokáját részegen, de ez őt nem tartja vissza attól, hogy továbbra is élje aktív, bohém életét Londonban. Mankóval rohangál mindenhová, tegnapelőtt Rose Leslie-vel ebédelt Camdenben. Szerintem a forgatásra teljesen rendbe jön, legalább is remélem, mert Jon Snow mankóval nem fog jól mutatni az izlandi havas tájon. :lol:
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:16 am

Grace Benning írta:

Valamiért nem tudok képet beilleszteni sehogy sem. Kicsit lelomboz. Hosszú lesz így ez a hét nap. :(

Gabó, légyszi menj fel a "Segítség" téma "Hozzászólások" rovatába, ott ábrákkal illusztráltam, hogyan kell képet és linket beszúrni. Baromi egyszerű, úgyhogy ne add fel! Tessék megnézni! ;)
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:54 pm

LuluDarling írta:
Ámen! lol!

Lehet erre mást mondani? :face:
Valamiért nem tudok képet beilleszteni sehogy sem. Kicsit lelomboz. Hosszú lesz így ez a hét nap. :(
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:36 pm

Ámen! lol!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Grace Benning
Khaleesi
Khaleesi
Grace Benning


Hozzászólások száma : 223
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Birdland

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:26 pm

Nem hittem volna, hogy ennyire megszeretem ezt a fiút, de piszok gyorsan levett a lábamról tavaly áprilisban. A sorozat első epizódjában mondhatni erősen közömbös volt számomra. Aztán beleakadtam egy interjújába, amit nem tudok postolni még vagy hét napig. :)
Végem lett, mint a botnak. Intelligens, művelt, választékosan beszél, nagyon okos, lelkes, intuitív színész, és úgy általában igazán figyelemreméltó kis személyiség. :) Mielőtt valaki letámadna álszentségért, igen, pokoli jól is néz ki. Kerek-perec bejön, tetőtől talpig.
Vissza az elejére Go down
http://starity.hu/profil/133484-grace-benning/
LuluDarling
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
ADMIN - A VASTRÓN ÖRÖKÖSE
LuluDarling


Hozzászólások száma : 471
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 06.
Age : 42
Tartózkodási hely : Deres

Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 EmptyKedd Aug. 07, 2012 12:26 am

Ide jöhet minden Kitről. Képek, cikkek, infók, azaz bármi! Kivéve a Fanartokat, mert azoknak külön rovat van!!!
Vissza az elejére Go down
https://gameofthrones.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kit Harington - Havas Jon   Kit Harington - Havas Jon - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kit Harington - Havas Jon
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Havas Jon.
» Havas Jon.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Trónok Harca Rajongói Fórum :: A Stark-ház - "Közeleg a tél" :: A Stark házat erősítő színészek-
Ugrás: